Hakkımızda

27’nci Yılımız

Marmaris merkezde 27 yıldır ayni adresinde emlakçılık faaliyetindeki şirketimize telefon, e-maille ulaşabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul almak isteyenlerin danışmasını tavsiye ediyoruz. Satışa çıkarılan emlak için değerinde, hızlı satılması amacıyla birikimlerimizde yararlanmanız yararınıza olacağı inancındayız. Satılık ev, kiralık ev, yazlık konut, arayanlar; sunacağımız seçenekler hakkında taleplerinizi iletiniz.

Marmaris Box

Turunç, Armutalan, gayrimenkul ilanları yayındadır. Satılık ya da kiralık ilgilendiğiniz ilanlar hakkında daha fazla bilgi için gösterilen resimlerin en altında bulunan “bu emlak ile ilgileniyorum” linkinden şirketimize ulaşabilirsiniz. Kış Programı Saat 9.oo – 19.oo arası şirket telefonlarımızdan da genel bilgi ve randevu için ulaşabilirsiniz. Ancak, elektronik ortamda 7/24 iletişim mümkündür.

Marmaris Emlak Bülteni

Son kayıt edilen emlak ilanları RSS özet akış sistemiyle okurlarına duyurulmaktadır. Günden güne genişleyen üye okur kitlemiz, birlikte gündeme taşınan konularla bilgi paylaşım platformu sağlam zeminde geliştirmeye katkıda bulundular. Bu nedenle okurlarımız bizim için önemlidir. Emlak Bülteni gayrimenkul sektörüne ilgi duyanların yanında büyük çoğunluğu bu sektöre ilişkin potansiyel müşteri kitlemizdir.

Danışmak Kazandırır

Sunulan bilgilerin doğru, güncel olması karar mekanizmalarının sağlıklı oluşturulmasıdır. Bilindiği üzere satış ya da satın alma kararı bir süreçtir. Sağlıklı doğru bilgilerle hazırlanan alt yapı ile süreç doğru sonuçlar yaratacak finalle son bulur. Şirketimiz son 27 yıl üzerinde süredir profesyonel hizmet gereği satış süreci yönetmektedir.

Birikimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır.
0252 413 30 89 – 0252 413 30 90 – 0532 312 01 16

info@marmarisbox.com – https://marmarisbox.com/