Hakkımızda | Emlak Yaşam Deneyimleri Paylaşıyoruz

Hakkımızda

Yerel Piyasada 30 Yıl

Marmaris emlak piyasasında 30 yıl emlakçılık faaliyetindeki şirketimiz ve hakkımızda açıklama bilgilerinden yararlanmak mümkündür. Özellikle gayrimenkul almak isteyenlere artık Ekonomist Kemal Gönenç ücretsiz danışmanlık veriyor. Çünkü 2024 yılında aldığımız kararla şirketimizin ticari faaliyeti sona erdi. Yazım ekibimiz birikim, deneyim ve bilgi paylaşımına sitemiz üzerinden devam etmektedir.

Çünkü bilgi paylaştıkça anlam kazanır. Biz satışa çıkarılan taşınmazın değerinde, hızlı satılması amacıyla destek vermek isteriz. Sonuç olarak birikimlerimiz ve yazdığımız içeriklerden yararlanmanız yararınıza olacaktır inancındayız. Marmaris Satılık ev, yazlık konut, arayanlar; fırsat haberleri hakkında duyurularımızı izleyiniz. Marmaris Satılık ev, kiralık ev, yazlık konut, arayanlar; fırsat haberleri hakkında duyurularımızı izleyiniz.

Şirketimiz ve Hakkımızda

Bölgemiz hakkında ekonomik sosyal yaşam bilgileri yanında ana sitemiz arşivinden seçilen satılık ilanları da sunuyoruz. Bu amaçla Turunç, Armutalan, Selimiye gayrimenkul sahibinden satılık ilanları yayınlıyoruz. Satılık ilgilendiğiniz ilanlar, hakkımızda daha fazla bilgi için gösterilen resimlerin en altındaki “bu ilanla ilgileniyorum” linkine tıklayın. Böylece bize ulaşmak mümkündür.  Ancak, telefon yanı sıra elektronik ortamda iletişim mümkündür. Sitemiz Marmaris emlak ekonomi yaşamı turizm tatil haber sitesidir.

Marmaris Emlak

Sitemiz 2008 yılında bülten özelliğiyle yayına başladı. Resmi sitemizde kiralık satılık ilanlarıyla güncel içeriklerine destek olarak planlanmıştı. Nitekim oldukça ilgi gördü. Bülten yayını ile üç aylık piyasa raporları yayınlandı. Bu sayede önemli okuyucu kitlesi oluşturdu. Daha sonra 2015 yılında sitemizi akıllı telefonlarla uyumlu hale getirdik Böylece yayına devam edildi. 2020’de sitemizi üçüncü nesil yazılımla yeniledik.

Site bugün izlediğiniz yapıya dönüştü. Aslında amacımız izleyici sayısını arttırmak ve onları müşteriye dönüştürmekti. Nitekim isteğimiz gerçekleşti. Sonrasında satışa çıkardığımız taşınmazların bulunduğu ilçemizin, emlak, haber, medya magazin, sosyal yaşam, ekonomi hakkında paylaşımları bir arada sunmak oldu.

Buradan son kayıt edilen ilanlar, sosyal medya hesaplarımızdan okurlarına duyuruluyor. Günden güne genişleyen üye okur kitlemiz gelişiyor. Hakkımızda oluşan kredinin değerini biliyoruz. Çalışmalarımızla birlikte gündeme taşınan konularla, bilgi paylaşım platformu, sağlam zeminde geliştirmeye katkı verdi. Dolaysıyla okurlarımız önemlidir. Marmaris Emlak Bülteni ise adı gibi “Marmaris Box” kapsamında tüm ögeleri içinde toplayarak dönüştü. Gayrimenkul sektörüne ilgi duyanların yanı sıra hakkımızda büyük çoğunluğu sektöre ilişkin potansiyel kitlemizdir.

Hakkımızda Açıklama

Sitemiz, izleyicilerin ilgisinin devamı üzerine, gayrimenkul haber medya platformu kapsamında yayınlanmaktadır. Sunulan bilgilerin güncel olması karar mekanizmalarının sağlıklı oluşturulmasıdır. Bilindiği üzere satış, satın alma kararı bir süreçtir. Sağlıklı bilgilerle hazırlanan alt yapı ile süreç yönetimi başarılı sonuçlar yaratacak finalle son bulur. Açık söylemek gerekirse şirketimiz son 30 yıl süreyle profesyonel hizmet gereği satış süreci yönetti. Şirketimiz ve hakkımızda artık ana Marmaris hakkında genel kapsamıyla tanıtım görevi edinen medya magazin modelini benimsemiştir.

Birikimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Hakkımızda
Yazar

Medya İrtibat: 0532 312 01 16