Bize Ulaşın

Marmaris Box İletişim

Aşağıdaki iletişim formundan veya adresinden lütfen bize ulaşın ve Marmaris emlak piyasası için abone üyelik avantajından yararlanınız. Diğer web sitelerimiz https://marmarisblog.com/  ve https://marmaris-haber.com  adresinden güncel haberler, fırsatlar sunulmaktadır. Hakkımızda bölümünde ekibimiz hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Adresimiz

Tepe 38 Sk No: 49
48700 Marmaris Muğla Türkiye

İletişim Bilgileri

90 (0532) 312 0116
Email: info@marmarisbox.com

  Bize Ulaşın

  1994 yılında kurulan şirketimiz Muğla çevresi ve gayrimenkul sektörü kapsamında hizmet verdi. 2024 yılında firma ticari faaliyetten çekildi. Şirketin kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç otuz yıllık deneyimlerini yazım ekibiyle birlikte ticari kaygı olmadan sektöre yönelik paylaşmaya devam etmektedir. Faaliyet alanımız geçmişte Datça ile Fethiye arası sahil kuşağı oldu. Yerli yabancı alıcılara emlak danışmanlık hizmeti verdik. Resmi sitemizi destekleyen haber sitelerimizle ilanların yatırımcılara ulaşmasını sağladık. Sektöre ilişkin ekibimizdeki yazarlar ile ekonomist Kemal Gönenç tarafından hazırlanan içerikler güncel yayınlarıyla paylaşıldı ve devam ediliyor. Sorularınızı yorumlarınızı Bize Ulaşın sayfamız formundan iletebilirsiniz.

  Emlak Sektöründe 30 Yıl

  Öncelik doğru bilgi, güvenli alışverişin sağlanmasıdır. 30 yıl bölgemizde aralıksız faaliyet gösterdiğimiz yazışmalar, deneyimlerimiz, birikim, sağgörümüzle çözüm odaklı çalışma yürüttük. Verdiğimiz servis kalitesi değerimizi göstermektedir. 46 adet klasörden oluşan arşivimiz çeyrek asır süreyi aşan yerel gayrimenkul piyasası hafızasıdır. Yıllar boyunca üyelerimizle paylaştığımız bilgiler yazışmalar, analiz notları sektörün gelişimini, izlediği yönü işaret etmiştir. Yatırımcılara tavsiyeler bu araştırma, analiz, değerlendirme sonuçlarının ürünüdür. Sitemizde Arşiv bölümünde on yıllık her üç ayda bir raporlar sunuldu. Sektör izleyicilerine aporlanan notları açtık. İlgilenenler için önemli değere sahip belgeler kaynak niteliğinde olabilir.

  İlkelerimiz

  Alıcı satıcı buluşmasını sağlamak, her iki tarafa eşit mesafede bulunmak, adil dürüş olmak çalıma eksenimizdir. Ardından her şey bu eksen sarmalında gelişir. Gayrimenkul danışmanlığı mesleki yapısal sorunlara sahiptir. Bilgi düzeyi açısından standarda sahip değildir. Son yıllarda iyileştirmeler yapılmaktadır. Marmaris emlak piyasası otuz yıl önce bölgede gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren sadece iki ofis ile temsil ediliyordu.

  Devletin desteği ile mesafeler alındı. Emlakçılık Fakültesi öğrenimi gören yeni profesyonellerin sayısı günden güne artıyor. Gelecek on yıl içinde tamamen onların hizmet vermesi bekleniyor. Firmamızın sahip olduğu ilkelerin gelecekte de geçerli olacağı inancındayız. Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkalarına yapma sözü bize göre doğru empatik yaklaşımdır. Artık emeklilik keyfi yanında sektöre, sosyal yaşama, velhasıl gündeme aldığımız konularda söylediklerimizi ve yaptıklarımızı yazıyoruz. Talepleriniz için lütfen bize ulaşın

  Bize Ulaşın
  Yazar