Bize Ulaşın

Marmaris Box İletişim

Aşağıdaki iletişim formundan veya adresinden lütfen bize ulaşın ve Marmaris emlak piyasası için ücretsiz abone üyelik avantajından yararlanınız. Şirketimizin resmi web sitesi https://www.gonencemlak.com.tr/  adresinden 700 adet üzerinde güncel ilanlar, fırsatlar sunulmaktadır. Hakkımızda bölümünde şirketimiz, ekibimiz hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Adresimiz

Gönenç Emlakçılık Ltd. Şti.
Tepe Mahallesi 61 Sokak No: 20
48700 Marmaris Muğla Türkiye

İletişim Bilgileri

P. (0532) 312 0116
F. (0252) 413 30 90
Email: info@marmarisbox.com

  Bize Ulaşın

  1994 yılında kurulan şirketimiz Muğla çevresi ve gayrimenkul sektörü kapsamında hizmet vermektedir. Faaliyet alanımız Datça ile Fethiye arası sahil kuşağıdır. Yerli yabancı alıcılara emlak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Resmi sitemizi destekleyen haber sitemiz ilanların yatırımcılara ulaşmasını sağlamaktadır. Sektöre ilişkin ekibimizdeki yazarlar ile ekonomist Kemal Gönenç tarafından hazırlanan içerikler günce yayınlarıyla paylaşılır. Sorularınızı yorumlarınızı bize ulaşın sayfamız formundan iletebilirsiniz.

  Emlak Sektöründe Misyonumuz

  Öncelikle doğru bilgi, güvenli alışverişin sağlanmasıdır. 29 yıl aralıksız faaliyet gösterdiğimiz bölgemizde, yazışmalar, deneyimlerimiz, birikim, sağgörümüzle çözüm odaklı çalışma yürütüyoruz. Verdiğimiz servis kalitesi değerimizi göstermektedir. 46 adet klasörden oluşan arşivimiz çeyrek asır süreyi aşan yerel gayrimenkul piyasası hafızasıdır. Yıllar boyunca üyelerimizle paylaştığımız bilgiler yazışmalar, analiz notları sektörün gelişimini, izlediği yönü işaret etmiştir. Yatırımcılara tavsiyeler bu araştırma, analiz, değerlendirme sonuçlarının ürünüdür. Sitemizde Arşiv bölümünde on yıllık her üç ayda bir sunulan raporlayan notları sektöre açtık. İlgilenenler için önemli değere sahip belgeler kaynak niteliğinde olabilir.

  Emlak Piyasası İlkelerimiz

  Alıcı satıcı buluşmasını sağlamak, her iki tarafa eşit mesafede bulunmak, adil dürüş olmak çalıma eksenimizdir. Ardından her şey bu eksen sarmalında gelişir. Gayrimenkul danışmanlığı mesleki yapısal sorunlara sahiptir. Bilgi düzeyi açısından standarda sahip değildir. Son yıllarda iyileştirmeler yapılmaktadır. Marmaris emlak piyasası otuz yıl önce gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren sadece iki ofis ile temsil ediliyordu. Devletin desteği ile mesafeler alındı. Emlakçılık Fakültesi öğrenimi gören yeni profesyonellerin sayısı günden güne artıyor. Gelecek on yıl içinde tamamen onlar hizmet verecekler. Firmamızın sahip olduğu ilkelerin gelecekte de geçerli olacağı inancındayız. Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkalarına yapma sözcüğü bize göre doğru empatik yaklaşımdır. Talepleriniz için bize ulaşın

  Yazarımız
  Yazar