Turuncda satılık arsa

İlan:301 Fiyatı:4.880.000-TL

Marmaris merkezde bulunan Gonenc Emlak şirketi 1994 yılından beri satilik kiralık gayrimenkul ilanları yayınlamaktadır. Mugla Marmaris Turunc satilik arsa ve Turuncda satılık arsa ilanlari ile yazlık konut villa imarlı satilik arsa bilgileri şirketimiz Marmarisbox bülteni tarafından güncellenerek yayınlar.

Turunç Emlak

Marmarisden araçla yaklaşık 25-30 dakika mesafede bulunan Turuncda satilikimarlı parsel satışa çıkarıldı. Doğa içinde, deniz manzaralı özel lokasyonda yer alan parsel imar planı kapsamı içindedir.

İnşaata başlamak istenildiğinde kamuya terk edilen alanlardan sonra kalan net imarlı arsada villa inşaatı yapılması mümkündür. Ana caddeye yakın, elektrik su problemi bulunmayan ve ayni zamanda yatırım değerine sahip, yüksek prim yapma potansiyeli bulunan satilik emlak.

Turuncda Satılık Arsalar

Özellikle sahile yakın parseller, tatilciler tarafından ilgi görürken, kalabalıktan, gürültüden uzak, doğa içinde konut sahibi olmak isteyenler son yıllarda artış göstermiştir.

Ekonomik durgunluk orta sınıf seviyesine kadar düzeyde etkili olurken, bu tip değerli gayrimenkuller olanağı bulunan aileler için tüm zamanlarda talep görmektedir. İmarlı parseller net olup sorunsuzdur.

Bu özellik de tercih nedenlerindendir. Turuncda satılık arsa piyasasında fiyatlar lokasyon, metraj ve imar oranlarına göre etiketlenmektedir.

Gönenç Emlak

Marmarisde 1994 yılında kurulan merkez ofisimizde ve şubemiz Selimiye Emlak daha farklı seçeneklere sahip yazlık konut imarlı satılık villa müstakil ev için uygun parsellere yer vermektedir. İlanlarımız sosyal medya üzerinde bulunan sitemiz adına sayfalarımızdan izlenebilir. Bize ulaşabileceğiniz gibi, yorum, eleştiri ve önerilerinizi de iletmeniz mümkündür.

Marmarisbox şirketimizin satılık kiralık ilanlarında yer alan bilgilerin daha zengin sunulması ihtiyaci ile hazırlanmıştır. Bu nedenle; emlak sektöründe gelişmeler düzenli izlendiğinden, her üç ayda bir olmak üzere değerlendirme, analiz raporları herkese açık yayınlanmaktadır.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi • Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.