Turunc Satılık Arsalar

İlan:121 Fiyatı:1.500.000-TL

Turunc satılık arsalar ve Muğla Marmaris emlak ilanları ile Gonenc Emlak Marmarisbox tarafından gayrimenkul bilgileri veriliyor. Konut inşaatına uygun satilik arsa hakkında bilgiler şirketimizin Marmarisbox bülteni tarafından yayınlanmaktadır. Sitemiz düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

İmarlı Parseller


Marmarisden araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Turunçda satışa çıkarılan konut imarlı parsel. Yamaçda yoldan uzak olmayan mesafede parselin çam ağaçları içinde, deniz ve doğa manzaralı oluşu dikkat çekmektedir.

Taban oturumu tax %10 ve tax 20 olarak imarlıdır. Özellikle villa inşaatı için idealdir. Tüm alt yapı hizmetleri telefon, yol, su, elektrik mevcutdur. Parselin yakınında turistik tesisler bulunmaktadır.

İmar yüzdesinin düşük yoğunlukta olması doğal yapısının korunması nedeniyle alınarak yapılaşmada kısıtlamaya bu nedenle gidilmiştir. Özellikle sahile yakın parseller, daha arsa imar oranı yüksek almış ancak yapılaşma yoğunluğu da artmıştır.

Teknik olarak, yollardan beş metre, komşulardan 3m çekme mesafeleri alınması gerekmektedir. Bu mesafeler içerisinde kalmak üzere yüzme havuzu yapılabilmektedir. Birkaç ailenin birlikte birbirlerine komşu olamak üzere villa inşaatı ya da butik site yapılması olanağı vardır.

Gönenç Emlak

1992 yılında kurulan francheisng şirketi kurucu ortaklığımızdan ayrılarak ailemize ait olan Gonenc Emlak şirketini 1994 yılında kurarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yıllar içinde oluşmuş bilgi birikim deneyim ve vizyonumuz ile aktif olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Portföyümüzde bulunan Turunc satılık arsalar ilanları güncellenerek sunduğumuz gayrimenkullerdendir. Alternatif olarak, Turuncun dışında Beldibi, Armutalan, Marmaris emlak ilanları sayfalarımızda yer almaktadır.

Şubemiz Selimiye Emlak arsalar ve konut ilanlarını içeren portföy çalışmasını sektöre sunmaktadır. Satılık ev yazlık konut taleplerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Marmarisbox

Gayrimenkul sektöründe yaşananları düzenli izlendiği için, her üç ayda bir düzenli olarak değerlendirme, analiz raporlarını herkese açık yayınlanmaktadır. Arşiv sayfalarımızda 2008 yılından beri sunulan raporlar mevcutdur.

Portföyümüzde sadece arsa tipi gayrimenkul ilanları değil; Marmariste kiralık evler ayrıca Marmariste kiralık daireler hakkında bilgiler de yer almaktadır.Mümkün olduğunca güncel farklı seçenekler sunmaya özen gösteriyoruz.

Yeni kayıtlar sosyal medya üzerinden yurulmaktadır. Bizi takip edebilirsiniz. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Turunc satılık arsalar ve Muğla Marmaris emlak ilanları ile Gonenc Emlak Marmarisbox tarafından gayrimenkul bilgileri düzenli güncellenerek veriliyor.

Konut inşaatına uygun satilik arsa hakkında bilgiler şirketimizin Marmarisbox bülteni tarafından yayınlanmaktadır. Sitemiz düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Marmarisbox gayrimenkul sektöründe yaşananları düzenli izlendiği için, her üç ayda bir düzenli olarak değerlendirme, analiz raporlarını herkese açık yayınlanmaktadır. Arşiv sayfalarımızda 2008 yılından beri sunulan raporlar mevcutdur.

Portföyümüzde sadece arsa tipi gayrimenkul ilanları değil, Marmariste kiralık evler ayrıca Marmariste kiralık daireler hakkında bilgiler de yer almaktadır. Yeni kayıtlar sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır. Bizi takip edebilirsiniz. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.