Turunc Marmaris Satılık Villa

İlan:386 Fiyatı: 3.500.000-TL

Müstakil evlerin pek çok avantajı vardır. Müşterek yaşam alanlarının paylaşılması, kullanıma ilişkin tüm sorunlardan uzak, bağımsız olmaktır. kavram karmaşası nedeniyle açıklayalım. Tek bir parsel içinde inşa edilmiş konut villa olarak tanımlanmaktadır. Doğru açıklama tanımı budur. Site içindeki iki katlı evler dubleks dairedir.

İmar durumu açısından, çekme mesafeleri uygun olduğunda yüzme havuzu konumlandırılır. Kapalı nveya açık garaj gayrimenkul sahibinin isteği tasarrufundadır. İlanda yer alan mülk müstakil ev rahatlık ve konforuna sahiptir.  

Merkezden 9 km mesafede bulunan Turunc emlak piyasasına satışa sunulan nezih lokasyonda,orman manzaralı satilik ev. Marmaris Turunc da ilgi gören mevkide yer alan 610m2 arsa içinde inşaa edilmiş satilik ev.

Turunç Emlak

Gayrimenkul, üç yatak odası bulunan, iki wc, banyo, ebeveyn banyo, kalorifer sistemine sahip, bahçede BBQ, özel yüzme havuzuna sahip orman manzaralı satılık villa özelliklerine sahipdir.

Villanın kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Tapu şahıs adfına bağımsız tescil edilmiştir. Satın alma işlemi için konut kredisi kullanılması müsmkündür. Özellikle yabancılara yönelik hedefleme tercih edildiğinden, mobilyalı satışa sunulmuştur. Villanın inşaatında birinci sınıf malzeme kullanılmıştır. 

Satılık Ev

Şirket ofisimizden randevu temin edilerek T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8/7/2003 tarihli OSG-2003/59 nolu tebliği gereğince yer gösterme tutanağı tanzim edilerek bilgi verilir ve gayrimenkul gösterilir.

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.

Alıcı, satıcının güvenli anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir. Konut kredisine uygun satilik ev bahçesi, verandası kullanışlı dizaynı, nezih mevkii, cazip fiyatı nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlakdır.

Portföyümüzde Marmariste kiralık evler ve Marmariste kiralık daireler ile yazlık konut ilanları bulunmaktadır. Lütfen villa hakkında daha çok bilgi, resim isterseniz bize ulaşınız.

Marmaris Emlak Bülteni

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır.

Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir. Emlakların fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine yada ilanı iletene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında,emlak ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel 500 adet üzerinde güncel gayrimenkul bilgisi yayındadır.

Marmariste satılık villa ve Turunc satılık emlak ile ev fiyatları Marmarisbox Gönenç Emlak Bulteni gayrimenkul ilan bilgileri. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum ve yazıları Bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği izleyicilere ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

DMCA.com Protection Status