Mustakil ev

İlan:532  Fiyatı: Satıldı

Lüks Villa


Depreme dayanıklı inşaa edilmiş olan, 195m2 kullanıma sahip, orman ve deniz manzaralı, ulaşımı kolay yeni lüks villa  emlak sektörüne sunulmuştur. Satilik villa Marmaris emlak yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir.

Satılık villa,ulaşımı kolay, gün boyu güneş gören doğa içinde, yüzme havuzlu emlakdır. Marmarisden araçla 20 dakika mesafede ulaşıldığı gibi, deniz yolu ile ulaşım mümkündür.

Turunç sırtlarında yer alan konut, deniz ve orman manzarasına sahiptir. Bu önemli lokasyon avantajı vardır. Villanın önünde özel yüzme havuzu fonksiyoneldir.

Turunç Satılık Villa

Randevu alınarak şirketimiz yetkilisi tarafından T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliği prosedürüne uygun olarak bilgi verilerek gayrimenkul gösterilir. Alıcı ve satıcının güvenli bir anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisine uygun olan Marmaris emlak piyasası satılık villa hakkında sorularınız, daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız. Turunç emlak yanısıra Beldibi Armutalan Marmariste kiralık evler ve Marmariste kiralık daireler ile yazlık konut ilanları portföyümüzde yer almaktadır.

Aradığınız özelliklerde ilan bulamadığınız taktirde talebinizi iletmeniz önerilir. Çünkü, sizin isteklerinize uygun olabilecek yeni kayıt edilecek ilandan haberdar olmanız hemen mümkün olacaktır. Bilgi edinme öncelik hakkından yararlanmanız önerilir.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Marmaris emlak sektörüne ilişkin yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, ilanları resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel ilan bilgileri yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği izleyiciler ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Satilik villa Marmaris emlak ile satılık ev evler Marmarisbox Gönenç Emlak Bulteni gayrimenkul ilan bilgileri.

DMCA.com Protection Status