Satılık Konut İlanları

İlan:451 Satış Fiyatı: 590.000-TL

Muğla Marmaris emlak piyasası konut kredisi uygun yeni ilan sektöre sunuldu. Genellikle yeni evler mütahitten satın alınmaktadır. Ancak, özel fiyatla sunulan konutlara sitemiz ilanlarından ulaşma şansınız da vardır.

Satılık Konut

Marmaris merkeze yakın nezih mevkiinde bulunan, ikiz villa. Geniş salon, üç adet yatak odası, banyo wc mutfak ve yola cepheli balkondan oluşan, iki katlı dubleksden oluşan konut. Banka kredisi kriterlerine uygundur.

Gün boyu güneş görür, ulaşımı kolay, alışveriş merkezine yakındır. Satılık konut ilanları özellikle deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilen evleri belirtmektedir.

Marmaris Emlak

 

1994 yılında Marmaris Ticaret Odası ile ayni yıl kurulan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde yer alan satışa çıkarılmış emlaklar randevu alınarak gösterilir ve bilgi verilir.

Bu işlem 2003 yılında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği gereğinde yapılır. Bu nedenle yer gösterme için ücret alınmaz.Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Satılık konut ilanları içindeki ilanımız banka kredisine uygun olan tavsiye ettiğimiz emlaklardandır. Lütfen satışa çıkarılan emlaklar hakkında daha çok bilgi, resim talebinizle bize ulaşınız. Yıllar içinde oluşan deneyimlerimizden, bilgi birimlerimizden yararlanmanız önerilir.

Marmarisbox Bulteni

 

Şirketimizin düzenli sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel 650 ilan bilgisi yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris emlak ve satılık konut ilanları ile daireler evler gayrimenkul bilgileri Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni sunuyor.

DMCA.com Protection Status