Satılık Ev Marmaris Daire Konut

İlan:606 Fiyat: 698.000-TL

Merkezde Marmaris satilik ev Marmaris satılık daire ve Sarıana mevkiinde yazlık konut ile Marmaris satilik ev fiyatları Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni sunulmaktadır.

Marmaris emlak sektöründe şirketimiz oluşturduğu platformda alıcı ve satıcıları buluşturmaktadır. Artık sokak sokak gezerek ev aramak yerine, kahvenizi yudumlarken yüzlerce emlakdan beğendiklerinizi inceleyebilirsiniz.

3000 adet üzerinde resimle sunulan detay bilgiler ile piyasa koşulları rayicler hakkında değerlendirme yapabilirsiniz. Unutmayın danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris Satılık Ev

Son yıllarda ilçemiz kabuk değiştirmeye başladı. Öngördüğümüz renovasyon dönemi giderek yaygınlaşıyor. Özellikle turistik tesislerde çok belirgin olarak süreci izlemek mümkün.

Marmarisin marka değerini yükselten gelişme sonucu, daha kaliteli turist, hizmet güzelleşen belde görülür olmaya başladı. Yazlık evi olanların emeklilerin yerleştiği, fazla nüfus hareketinin görülmediği lüks otellerin bulunduğu turistik beldemiz olarak kendi talebini yaratmaktadır.

Konut kredisi faiz oranlarında, kullanıcıların lehine faiz oranlarının inişte olması önemli avantajdır. Ev arayanların öncelikle bankaları ile görüşmeleri gerekir. Karşılıklı görüşme ile kullanılacak kredinin çerçevesi, limiti, ödeme koşulları görüşülerek ön onay alınmalıdır.

Malesef henüz peşinat vermeden kredi kullanımı yapılmamıyor. 100.000-TL birim fiyatlı örnek daire için ancak; %75 kredi bankadan ipotek karşılığı verilebiliyor. Efektif güç seviyesi belirlendikten sonra ödeme kabiliyetine uygun konut aranabilir. 

Marmaris Emlak

 

Marmarisin merkezinde, plaja, denize,alışveriş merkezlerine, okula, taksi durağına, banka şubelerine, pazar yerine yakın daire. Banka konut kredisi koşullarına uygun olan dubleks daire, dört oda, kapalı mutfak, geniş salon, iki wc banyo, büyük balkonlara sahiptir.

Satılık Daire

 

Marmaris emlak piyasa rayiclerindeki ev fiyatı pazarlığa açıktır. Yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, satılık emlak şirket yetkilimiz tarafından randevu üzerine gösterilir. Şirketimizin 1994 yılından beri prensibi gereği güvenli alışverişin tesis edilmesi amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Lütfen emlak fiyatları hakkında sorularınızı ve daha fazla bilgi isteğinizi iletiniz. Portföyümüzde yüzlerce satışa sunulan ve kiralık emlak bilgisi düzenli olarak güncellenerek yenilenmektedir.

Marmarisbox Bulteni şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü hakkında ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri tarafımıza ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, daire konut resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Gayrimenkul bilgileri güncellenerek yayına verilir.

Firmamızın kullandığı sloganlardan birisi pusulanız doğru bilgi olsun,  belirlenmiştir. Bilgilerin sağlıklı olmasına önem veriyor, özen gösteriyoruz. Satın alma kararının doğru olabilmesi, bilgi alt yapısı ile mümkündür imnancındayız. Artık; akıllı telefonlardan bile sitemizde verdiğimiz bilgilere ulaşabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.