Marmarisbox Satılık Arsa Marmaris

İlan:011 M2:500 Fiyat:250.000-USD

Şirketimiz 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir. Satilik arsa Marmaris ilanları ile yazlık konut imarlı parseller marmarisbox bulteni tarafından sunuyor.

Muğla Marmarisde satilik arsa ilanları ile gayrimenkul sektörü yazlık konut imarlı parseller hakkında bilgiler düzenli güncellenerek yayınlanmaktadır. Muğla satılık arsa Marmaris satilik arsalar bilgileri Marmarisbox Gonenc Emlak ilanları taleplerinizi iletiniz.

Marmaris emlak

Satilik arsa Marmaris Bağlıiçi mevkiinde 498m2 konut imarlı parsel. 18nci madde uygulaması sonucu Belediyenin hazırladığı uygulama planı ile yasal olarak iki katlı ev yapılabilr. Yüzde onbeş imar ile villa inşaatı için idealdir.

Yola çift tarafdan cephelidir. Marmariste satılık arsa dışında, üzerinde natamam inşaat bulunan komple satılık gayrimenkul de sunulmaktadır. Satilik arzı sınırlı olduğundan, eski binalar yıkılarak yeni inşaat ile dönüşüm yaşanmaktadır.

Satilik arsa

Parselin imar özellikleri; yollardan 5m çekme, komsudan 3m, arka bahçe ise h/2 olarak belirlenmiştir. Satilik arsa Marmaris imar kriterlerine göre;Taban oturumu taks yüzde 15 olarak hesaplanacaktır.

Bu durumda kalıp hata payı ile binanın tabanda yerleşimi, balkonlar hariç 75m2'dir. Yasal olarak iki kat iznini bulunan inşaatda çatı yabılabilir ve ütü odası gibi kullanım alanı kazanılabilir.

Bodrum için de izin verilmektedir. Parselde bina yerleşimi dışında kalan alanlarda çekmelerin kurtarması koşuluyla, yüzme havuzu yapmak serbestdir. Araç parkı yapılabilir.

Çevre güvenlik duvarları yükseklik birbuçuk metreden yüksek olamaz. Onsekizinci madde uygulaması yapılmış olan bölgede her parselin logarları tamamlanmıştır.

Zaten alt yapı tüm çalışmaları yapıldıktan sonra inşaat izinleri verilmeye başlanmış olan Bağlıiçi mevkii Belediyesi imar uygulama planı olarak hazırlanarak tamamlanmıştır.

Gonenc Emlak

22 yıl üzerinde süredir emlak danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Marmaris Emlak dışında köylerle ilgili Selimiye Emlak seçenekler sunmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlak ilanları için talebinizi iletiniz.

Marmarisbox Bulteni şirketimizin yayın organıdır. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlar yanısıra 2008 yılından beri üçer aylık sektör hakkında düzenli yanınlanan kaynak niteliğinde raporlar arşiv bölümünden izleyicilere sunulmaktadır.

Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yanısıra, blog yazılarımız, sosyal medya yayınlarımız üzerinden izlemeniz mümkündür. Marmariste kiralık daireler ve Marmariste kiralık evler ilanları günlük izlenmektedir.