Satılık Arsa Armutalan Marmaris Mugla

İlan:581  Fiyatı:2.000.000-TL

Satılık arsa Armutalan Marmaris Mugla ile satilik arsa Marmaris Gonenc Emlak Marmarisbox Bülteni ilanlar güncellenerek sunulmaktadır. satışa çıkarılan son parseller sitemizden duyurulmaktadır. Marmarisbox Emlak Bulteni üye olunuz. Üyelik ücretsizdir. Yararlanmanız ön

Marmaris Emlak

Armutalanda satılık arsa, imarlı, orman manzaralı, önü kapanmaz özelliktedir. Beyaz Ev Sokağı yakınlarında bulunmaktadır. Bölgede kalan son parsellerden olan gayrimenkul yüzde yirmibeş imarlıdır.

Yasal olarak iki katlı konut inşaatı mümkündür. Dolmuş güzergahına yakındır. Çevresinde yoğun olarak villalar, rezidanslar yer almaktadır. Şirketimiz yetkilisi tarafından randevu alınarak parselin yerinde gösterilmesi mümkündür.

Armutalan satılık arsa dışında, Beldibi, Marmaris,Turunc da,konut imarlı arsalar ilanlarımızda yer almaktadır.

Armutalan Satılık Arsalar

Özellikle Merkez ve Camiavlu da, müstakil ev yoğunluğu vardır. Marmarisde ancak eski binalar yıkılarak arsalar temin edilebilmektedir. Armutalanda %25 ve %30 tax oranlarına uygun inşaat yapılabilmektedir.

Uygulama imar planı özellikleri teknik olarak, İki kat inşaat yanısıra çatı arasına ütü odası olarak ek kullanım izni verilebilmektedir. Bina komşulardan 3m, yollardan ise 5m çekme mesafesi koşulunu belirlemiştir.

Arka bahçe için ise h/2 uygulanmaktadır. Bina oturumu dışında kalan alnda çekme mesafeleri içerisinde kalması şartıyla yüzme havuzu yapılabilmektedir. Bahçe duvarları için azami 1.5m yükseklik mümkündür.

Ancak; üzerine dekoratif demir yapılabilmektedir. Bilindiği gibi turizm sezonu boyunca inşaat yasaklanmıştır. Satışa çıkarılan arsalar için metraj, lokasyon, imar konumu fiyatın belirlenmesinde önemli etkendir.

Gönenç Emlak

1994 yılından günümüze profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Marmaris Emlak dışında köylerde şubemiz Selimiye Emlak satilik arsa konut arazi tarla konusunda muhtelif seçenekleri sunmaktadır.

Marmarisde çok az arsa kalması ve kısıtlı arz nedeniyle fiyatlar oldukça yüksekdir. Bu nedenle köylerde yazlık konut müstakil ev villa inşaatına yönelik talep canlıdır. En büyük sıkıntı, imar çalışmalarının hala devam etmesi, yönetmelik çerçevesinde yasal inşaat kriterlerinin kapsamının kısıtlı olmasıdır.

Bultende şirketimizin sürekli yenilenen ilanları, her üç ay periyodik olarak sektöre yönelik analiz raporları yayınlamaktadır.2008 yılından beri her üç ayda bir günümüze Mugla Marmaris Emlak piyasası hakkında sunum mevcutdur.

Bu sayfalara Arşiv sayfalarımızda ulaşmanın mümkündür. Ayrıca satılık villa Beldibi Armutalan Marmariste kiralık ev ile Marmariste kiralık daire ilanları portföyümüzde sunulmaktadır.

DMCA.com Protection Status