Mugla Marmariste Satılık Daireler

İlan:482 Fiyatı:Satıldı 

Yüksek Zemin Daire

Merkeze yakın gört ailenin yaşadığı iki katlı apartmanın yüksek zemin birinci katında satılık daire. Evin girişinde çelik kapı, antre, geniş salon, iki yatak odası, banyo wc, amerikan mutfak ibaret 80m2 konut. Salonda laminant parke, pencereler demirli, yola cepheli geniş balkon vardır.

Evin üç tarafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. İmar yüzdesi düşük oranla, yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaat yapıldığından bahçesi genişdir.

Satılık daire müşterek kullanımdaki bahçe ortak giderlerle ödemesi yapılan sulama sistemine sahipdir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden satış amacıyla konut kredisi olanaklarından yararlanmada herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Marmariste satilik daire mevkii yürüyerek plaja onbeş dakikalık mesafededir. Çocuk parkına sadece 100metre uzaklıktadır. Ulaşım açısından dolmuş güzergahına da 100metre olduğundan sorunsuzdur. Apartmanda sadece dört aile yaşıyor olması sakinliği seven ailelere cazipdir.

Kiracı bulunan ev yatırım amacıyla satın alınabilir. Marmariste satilik daire sahibi ciddi alıcılarla tarafımızdan karşılıklı güvenli satış anlaşmasının yapılabilmesi amacıyla karşılıklı görüştürülür.

Marmaris Satılık Ev

Marmarisde 25 yılı aşan süredir gayrimenkul sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz, satilik daire ve kiralık ilanlarını, bilgilerini düzenli güncellemektedir. Bilgilerin doğru olması yanında güncelliği de çok önemlidir.

Nitekin portföyümüze yeni kayıt edilen ilanı RSS özet akış sistemi kullanılarak üyelerimize anında duyurulmaktadır. Şirketimize satın almak ya da kiralamak istediği gayrimenkul talebini ileten müşterilerimiz bu özelliklere uygun yeni bir kayıt olduğunda ilk öğrenme önceliğine sahip olmaktadırlar.

Amacımız emlakını satmak isteyenlerin hızlı ve değerinde pazarlama olanağını kazanmalarıdır. Nitekim, satilik daire ve kiralık gayrimenkul arayanların da sıfır risk kapsamında aradıklarına hızlı biçimde ulaşmalarını temin etmekdir.

Marmaris Emlak Bulteni 5000 üzerinde okur üyesi ile Marmaris gayrimenkul sektöründe önemli yere sahipdir. Bultende her üç ay düzenli olarak sektör hakkında makaleler yayındadır. Editörümüz Kemal Gonenc tarafından kaleme alınmaktadır.

Arsiv bölümünde 2008 yılından bugüne her üç ayda bir düzenli makaleler yayınlanmıştır. Bu yazıların konuları okurlarımızın, müşterilerimiz talepleri ve gündeme getirilmesini istedikleri konulardan seçilir.

Son kayıt edilen emlak ilanları RSS sistemi üzerinden sunulur. Marmarisbox Bulteni, şirketimizin yayınıdır. Şirketin resmi sitesi gonencemlak com tr çok daha kapsamlıdır. Köylerde arsalar için Selimiye Emlak sitemizi izleyebilirsiniz. Lütfen taleplerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Marmarisbox Emlak Bülteni

Şirketimizin düzenli sektörle ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Marmarisbox güncel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık bildirilen emlakların fiyat, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine veya ilanı verene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları resimleri Marmarisbox Bulteni tarafından ücretsiz yayınlanmaktadır.

Marmaris dışında, Turunç, Beldibi, Armutalan bölgesi gayrimenkul bilgilerine yer verilmektedir. Gonencemlak com tr ise bölge dışında güney sahilleri satılık ilanlaru sunar. Sitemizde güncel ilan bilgiler yenilenerek yayındadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum ve yazıları bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris Newsletter devamı olan emlak bülteni Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Mugla Marmaris satılık daire ve Marmariste satilik daire bilgileri ile gayrimenkul yazlık konut ilanları Marmarisbox Gonenc Emlak bulteni tarafından düzenli güncellenerek veriyor.

Marmaris Emlak Bulteni'ne üye olmanız önerilir. Üyelik Ücretsizdir. Mail adresini iletmeniz üyelik sistemimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır.

DMCA.com Protection Status