Mugla Marmaris Satılık Mustakil Ev Villa

İlan:622 Fiyat:500.000-USD

Gonenc Emlak Ltd.Sti. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Gayrimenkul Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır.

Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Bu konuda istek,sorularınızı bildirerek bilgi paylaşımına katılınız.

Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır. Mugla Marmarisde satılık villa mustakil ev ve satilik ev ile yazlık konut gayrimenkul ilanları Marmarisbox Bulteni Marmarisde satilik villa bilgileri güncellenerek yayındadır.

Marmarisde satılık villa

Marmaris Satılık Ev

Mugla Marmarisde satılık villa merkeze Netsel marinaya, plaja, alışveriş merkezine araçla sadece beş dakika uzaklıkta bulunan gayrimenkul.Orman manzaralı satılık emlak ,özel kullanımda, bahçe, araç park yerine sahipdir.

Satılık villa, iki katlıdır. Marmarisde satılık villa girişinde antre, salon , mutfak, banyo wc,teras balkon vardır. Yatak odaları ikinci kattadır. Gün boyu güneş alan ev, birinci sınıf kalitede malzeme ve işçilikle inşaa edilmiştir.

Evin inşaatı yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Yapı kullanma izin belgesine sahip olduğundan konut kredisi kullanımında avantaja sahipdir. İstenirse ayni tip yanında bulunan diğer villa da satılıktır. İki aile yaynyana ev almak isteyenler böyle bir olanağa da sahipdir.

Müstakil ev

Satilik ev Marmariste villalar bölgesi şeklinde tanımlanan lokasyondadır. Burası Marmaris Belediyesi tarafından projelendirilerek imara açılmıştır. Onsekizinci madde uygulaması realize edilmiştir.

Önemli özelliği, inşaat ruhsatları verilmeden önce tüm alt yapı hazırlıklarının tamamlanmış olmasıdır. Tüm parseller 1/1000 ölçek uygulamasıdır. Her parselde logarlar, tüm bölge için atıksu sistemi tamamlanmıştır.

Elektrik telefon alt yapı eksiklerinden sonra inşaat izini verilmiştir. Ayrık nizam, sadece iki kat ve konut alanı olması burasını Marmarisin nazarlığı olarak adlandırılması nedenidir.

Sadece 2000m2 üzerinde bulunan arsalar için turistik tesis izini mevcutdur. Çatılarda güvercin penceresi yasaktır. Villa,ikiz villa belde olma nedeni imar yüzdesinin %15 taks, %30 kaks olmasıdır. Köylerde arsalar için Selimiye Emlak sitemiz portföyüne ulaşabilirsiniz.

Mugla Marmaris Gonenc Emlak

1992 yılından bu güne emlak sektöründe danışmanlık hizmetini profesyolel olarak vermektedir. Şirketimizin portföyünde bulunan satılık ilanları, periyodik güncellenmektedir.

İnteraktif bilgi bankamızdagüncel binlerce resim satılık kiralık yüzlerce gayrimenkul ilanı yayındadır. Satışa sunulan yeni gayrimenkul ilanı RSS özet akış sistemiyle okurlarımıza duyurulur.

Daha önce talebini bildiren ilgililerin ilk öğrenme hakkı lehinde kullanılır. Bu sebeble taleplerinizi iletmeniz size avantaj kazandırır. Çok ciddi indirimle kısa süre için geçerli pazarlamaya sunulan emlaklar için bilgi edinme öncelik hakkı bize talebini bildirenlere aitdir.

Emlakınızın hızlı, değerinde satılmasını istiyorsanız birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanmanız kazandırır.

Marmaris Emlak Bulteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan satılık kiralık gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, esimleri ücretsiz yayınlanmaktadır.

Güncel 670 adet gayrimenkul bilgisi yayındadır. Portföyümüze yeni kayıt edilen gayrimenkul ilanlarından emlak haber almak için RSS sistemi kullanılarak faydalanabilirsiniz. marmariste kiralık daireler ve Marmariste kiralık evler ile satılık gayrimenkul tüm emlak listesi XML güncel sunulmaktadır.