Marmaris Satılık Daire Ev Evler

İlan:585 Fiyat 150.000-Euro

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Emlak sektörüne ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

Satılık Daire Marmaris

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Muğla Marmaris satılık daire ve yazlık konut satilik ev evler ile Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni Armutalan Beldibi gayrimenkul ilanları düzeni güncel yayınlanmaktadır. Bülten üyeliğinden yararlanınız. Üyelik Ücretsizdir.

Satılık Daire Marmaris

 

Yola cephesi bulunan,geniş balkona sahip, iki yatak odalı, mutfak,banyo wc, plaja sadece 30 metre mesafede ulaşımı kolay, deniz manzaralı Marmaris satılık daire ideal tatil evidir. Yazlık konut arayanlar için her zaman bulunmayacak bir şans. Satilik ev güvenli alışveriş için, satilik ev sahibiyle alıcı karşılıklı görüşmesi temin edilecektir.

Satilik Ev

 

Randevu temin edilerek şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Alıcı satıcının güvenli anlaşma yapabilmesi için karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.

Konut kredisine uygun olan satılık ev bahçesi, verandası ile kullanışlı dizaynı cazip fiyatı nedeniyle tavsiye ettiğimiz ilandır. Lütfen satilik ev ve Marmaris satılık daire hakkında daha çok bilgi, resim için bize ulaşınız.

Gonenc Emlak Şirketi

 

!994 yılında Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz Türkiye güney sahilleri ve çevresinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. 20nci yılımıza gelinceye kadar yaşadığımız deneyim, birikim, bilgi kalitesi ile verilen hizmet aktif olarak sürdürülmektedir.

Portföyümüzde bölgemize ait geniş sunum mevcuttur. İlanlarımız düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Aradığınız özellikte ilan baktığınızda olmayabilir. İzlemeniz önerilir. Bilgi bankamız düzenli yenilenmektedir.

Talep ve isteklerinizi iletirseniz, yeni kayıtlardan size bilgi vermemize izin verirsiniz. Anlamı, yeni ilan için bilgi edinme öncelik hakkını kazanmanızdır. Portföyümüzde satışa sunulan gayrimenkul ilanları yanı sıra Marmariste kiralık evler seçenekleri sunuluyor.

Beldibi Armutalan ile Marmariste kiralık daireler yazlık konut hakkında bilgiler de verilmektedir. Arsalar konusunda Selimiye Emlak sitemizden bilgi almanız mümkündür.Danışmak kazandırır.

Marmaris Bülteni şirketimizin düzenli emlak sektörü hakkında ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızındır.

Satılık bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk emlak sahibine aittir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, emlak ilanları resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel emlak bilgisi yayındadır.