Marmariste Satılık Ev Konut

İlan:508 Fiyatı:380.000-TL

Satilik Evler

Depreme dayanıklı inşaa edilmiş olan,110m2 kullanıma sahip, orman manzaralı, ulaşımı kolay satılık yeni dubleks ev. Gün boyu güneş gören ulaşımı kolay, güvenlik tesis edilmiş olan site içinde gayrimenkul.

İcmeler de satışa sunulan dubleks daire talep üzerine şirket ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek yapılır. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Marmaris Emlak

Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma amacıyla karşılıklı görüşmesi temin edilir. Konut kredisine uygun satilik ev hakkında sorularınız, daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

1994 yılından günümüze Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak şürdüren şirketimiz, bilgi bankası niteliğinde yıllar içinde oluşan data sahibidir. Deniyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanmanız önerilir.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık olarak bildirilen emlakların fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında,gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Düzenli güncellenen emlak bilgisi online yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Mugla Marmariste satılık ev ve İcmeler satilik ev yazlık konut daire villa gayrimenkul ilan bilgilerini Marmarisbox Gonenc Emlak bulteni veriyor.