Marmariste Satılık Daire Ev

İlan:542 Fiyatı:300.000-TL

Marmaris Emlak

Marmariste satılık ev. Plaja yakın olması nedeniyle tercih edilen, site içinde satılık yazlık konut. Üç katlı apartmanın üçüncü katında yer alan daire, ayni zamanda çatı arası bir büyük yatak odası kullanımına da sahipdir.

Dairede tadilat yapılmıştır. Kullanıma hazır olup, keyfiyet dışında yapılacak masraf bulunmamaktadır. Randevu temin edilerek Marmariste satılık ev gösterilir.

Marmaris emlak sektöründe prensip gereği alıcı, satıcının güvenli anlaşma için karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.Denize yakın oluşu tatil evi özelliğini güçlendiriyor.

Konut kredisine uygun olmayan satılık ev, müşterek bahçesi, cazip fiyatı nedeniyle satın aalınabilecek gayrimenkul olarak tavsiye edilmektedir . Lütfen satılık ev, yazlık konut hakkında sorularınız için bize ulaşınız. Marmariste satılık ev, satılık yazlık, konut gayrimenkul ilanları günceldir.

Marmariste satilik daire

Sahil şeridinde ve merkeze yakın mevkilerde kiralık ev talebi oldukça yoğundur. Çekim alanlarını, okula yakın mevkiler, işyerleri yoğun bölgeler, plajdan yararlanmak isteyen sahil şeridinde yer alan evler oluşturmaktadır.

Marmaris artık 20 yıl öncesinin tatil beldesi değil. Küçük balıkçı yerleşim alanı, kasabasından, turizm beldesi haline geldi. Bir adet sağlık ocağı bulunurken, ardık modern devlet hastahanesi, özel hastahaneler, poliklinikler, yabancı anlaşmalı özel sağlık merkezlerinin yer aldığı, tüm marka işletmelerin bulunduğu küçük bir kent haline dönüştü.

Yaz kış sürekli ikamet eden nüfus sayısı 80.000 olurken, turizm sezonunda 350.000 üzerinde nufusa ulaşılmaktadır. Sezon öncesi Marmarisin nüfusu kadar, hizmet sektöründe çalışan personel Marmarise gelmektedir.

Sezonda mobilyalı ev talep patlaması yaşanmaktadır. Yukarıda belittiğimiz cazibe alanları ise sürekli talep artışı göstermektedir. Marmaris yazlık özelliğini yaz kış yerleşik yaşama dönüştürdüğünden, kiralık ev arzında daralma mevcutdur.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü ile ilgili analizler, haberler, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık bildirilen gayrimenkullerin fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine ya da ilanı gönderene aitdir. Alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi bizim için önemlidir. Güven esastır.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, emlak ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel gayrimenkul ilanlarımız yayındadır. Marmariste kiralık daireler için lütfen bize ulaşınız.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum,yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Okurlarımızla paylaştığımız bilgiler satış süreci için karar mekanizmasının çalıştırılmasında önem kazanır.

Marmaris emlak ilanları ve Marmariste satılık ev bilgileri ile Marmarisbox bulteni satilik daire yazlik ev bilgilerini şirketimiz sunmaktadır. bu bilgiler düzenli yenilenir.

Bu bilgiler ne kadar doğru, güncel, sağlıklı ise sonuçları itibarıyla kararları etkiler. Lütfen gündeme alınmsaını istediğiniz konuları iletiniz. 22 yıllık sektör deneyimlerimizden yararlanınız. Bultenimize üye olunuz. Üyelik ücretsizdir.