Marmarisde Satılık Arsa Marmaris Gayrimenkul

İlan:688 Satış Fiyatı:550.000-USD

Marmaris gayrimenkul

Marmarisde satılık arsa Bağlıiçi villalar beldesinde 814m2 imarlı bir parseldir Belediye tarafından hazırlanan imar uygulama planı 18nci madde uygulamasıyla inşaat ruhsatı aınmaktadır. Yasal olarak iki katlı villa inşaatı mümkündür.

Mevcut imar planına göre Tax %15 ve Kaks %30 olarak uygulama vardır. Parsel villa inşaatı için idealdir. Yola uzun cephesi vardır. Orman manzarası alan parselin ön tarafında yeşil alan bulunduğundan önü açıklıktır.

Satilik arsa

Marmarisde satılık arsa 814m2 olup; parselin imar özelliklerinde; yollardan 5 metre çekme mesafesi, komsudan ise 3m, arka bahçe ise h/2 olarak belirlenmiştir. Marmarisde satılık arsa mevcut imar kriterlerine göre; taban oturumu taks yüzde 15 olarak yapılan hesaba uygun taban oturumu mümkündür.

Böylesi bir durumda kalıp hata payı ile binanın tabanda yerleşimi, balkonlar hariç yapılır. İki kat çıkma izini bulunan inşaatda çatı yapılarak,oda kazanma mümkündür. Bodrum katı tercihe göre yapılabilir.

Arsada bina oturum alanı dışında kalan kısımda çekme mesafeleri kurtardığı taktirde yüzme havuzu yapmak serbestdir. Araç parkı yapılabilir. Çevre güvenliği ise taş vb.duvarların yüksekliği birbuçuk metreyi geçmesi uygun görülmemiştir.

18nci madde uygulanan bölgede alt yapı hizmetleri tamamlanmış olup tüm parsellerin logarları hazır konumdadır. Zaten Bağlıiçi mevkii; imar yüzdesinin düşük, alt yapı hizmeti tamamlandıkdan sonra ruhsat verilmeye başlanması nedeniyle de popülerdir.

20 yıl üzerinde süredir profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Marmaris Emlak sektörü ile birlikte köylerle ilgili şubemiz Selimiye Emlak muhtelif seçenekler sunmaktadır. Arsalar yanısıra Marmariste kiralık daireler ve Marmariste kiralık evler yazlık konut ilanları bilgi bankamızda bulunmaktadır. Emlak ilanları için talebinizi iletiniz.

Marmarisbox Emlak Bulteni

Şirketimizin yayın organıdır. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlar yanısıra 2008 yılından beri üçer aylık sektör hakkında düzenli yanınlanan kaynak niteliğinde raporlar arşiv bölümünden izleyicilere sunulmaktadır.

Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yanısıra, Armutalan Beldibi blog yazılarımız, sosyal medya yayınlarımız üzerinden emlak ilanlarını izlemeniz mümkündür.Şirketimiz 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir.

Muğla Marmarisde satılık arsa ve Marmaris gayrimenkul ilanları ile Gonenc Emlak Marmarisbox Bulteni satilik arsa bilgileri verilmektedir. Muğla Marmarisde satılık arsa ilanları ile gayrimenkul sektörü imarlı parseller hakkında düzenli yenilenerek yayınlanır. Emlak Bulten için üyelik ücretsizdir. Yararlanmanız önerilir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmarisde satılık arsa ve Marmaris gayrimenkul ilanları ile Gonenc Emlak Marmarisbox Bulteni satilik arsa bilgileri verilmektedir. Muğla Marmarisde satılık arsa ilanları ile gayrimenkul sektörü imarlı parseller hakkında düzenli yenilenerek yayınlanır. Emlak Bulten için üyelik ücretsizdir. Yararlanmanız önerilir.

Marmarisbox Emlak Bulteni şirketimizin yayın organıdır. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlar yanısıra 2008 yılından beri üçer aylık sektör hakkında düzenli yanınlanan kaynak niteliğinde raporlar arşiv bölümünden izleyicilere sunulmaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yanısıra, Armutalan Beldibi blog yazılarımız, sosyal medya yayınlarımız üzerinden emlak ilanlarını izlemeniz mümkündür.