Mustakil Bina

İlan:693 Fiyatı:2.500.000-TL 

Merkezde Yat Limanı'na, Atatürk İl Öğrenim Okulu'na, çarşıya yakın, yola cepheli  müstakil ev gayrimenkul sektörüne sunuldu. Henüz tarihi bina özelliği kazanmamış olan eski bina, yıkıldığı taktirde, ikişer daire, dubleks, dükkan olmak üzere, altı adet yeni emlak sahibi olmak mümkündür.

Marmaris satılık bina 160m2 arsa üzerindedir. Satılık bina mevcut konumu ile, alt katı işyeri, ayrı girişi bulunan üst kat ise konut olarak kullanılabiilir. Yatırım amacına yönelik potansiyele sahip özelliktedir.

Yeniden yapıldığında, çarşıda bulunduğu için, komple üç katlı işyeri olarak da değerlendirilebilir. Bu anlamda, farklı kullanım açacına uygunluktan söz edilebilir. Şahış tapulu olduğundan, alıcı satıcı karşılıklı görüşülerek anlaşma imkanı için önü açıktır. 

Marmaris merkez tüm zamanlarda tercih edilen lokasyon olarak öne çıkmaktadır. Günümüzde yaşanan dönüşün süreci, imar koşulları elverişli, lokasyonu önemli binaları be nedenle değerli kılmaktadır.

Müstakil Ev 

Zamanında tek ya da iki katlı yapılmış binalar 25-40 yıl aralığı geçen zaman içinde, nüfusun artması, sosyal ekonomik gelişme ile birlikte değişen sartlarla değerinde değişim yaşamaktadır.

En çok tercih edilen, eski yapılar, deniz manzaralı sahil bandında ve ticari özelliği bulunan lokasyonlardaki yapılardır. Elit kesime yönelik buradan tıklamayla ulaşabileceğiniz Marmaris satilik villa ile rezidans seçeneklerini izleyebilirsiniz 

Marmaris Gönenç Emlak

Şirketimiz 25 yılı aşan zamandır profesyonel danışmanlık hiizmeti vermektedir. Türkiye güney sahilleri servis alanımız kapsamındadır. Nitekim; Mugla Marmaris satılık bina ile müstakil ev yazlık konut ve satilik villa ilanları gayrimenkul açıklamaları portföyümüzden güncellenerek verilmektedir. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak ilanı yayınlamakytadır.

Daha detaylı bilgi vermek üzere seçilen ilanlar sitemizde yer almaktadır. 2013 yılından beri ilanlarda artık video clip yayınlamaya da başladık. Bir görüntü on anlatmaya değer sözünden hareketle bu uygulamayı başlattık. 

Sosyal medya üzerinde şirketimiz adına açtığımız hesaplarımızdan bizi takip etmeniz mümkündür. Böylece son kayıt edilen ilanlarımızı duyurma avantajı sağlanmaktadır. Ayrıca Blog yazılarımızda güncel konuları ele alma, değerlendirme yanısıra, piyasa hareketleri, fiyat analizleri gibi bilgiler de sunulmaya özen gösterilmektedir.

Selimiye Emlak .NET sitemiz deniz manzaralı villalara yer vermekyedir.Şirket önemli sloganlarımızdan birisi de; pusulanız doğru bilgi olsun üzerinedir. Elbette bilginin doğru olması bizim sektörümüz için yeterli değildir.

Ayni zamanda güncel de olmalıdır. Aksi taktirde sağlıklı bilgiden söz edemeyiz. Bize istek ve sorularınızı iletirseniz, ilgili konuların gündeme alınmasını sağlarsınız.

Ücretsiz bülten üyeliğinden yararlanmanız önerilmektedir. Bilgi edeinme önceliği elde etmek sizin elinizde. Aradığınız niteliklere sahip yeni kayı edilen ilan hakkında yada satış fiyatında damping özellikte fiyat indirimi yapılan gayrimenkul için ilk öğrenme hakkı size ait olacaktır. Yararlanınız. 

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin yayın organıdır. Piyasa hareketleri ve gayrimenkul sektörü haberlerini, imar hakkında gelişmeleri, satışa sunulan veya sektöre kiralık olarak sunulan emlaklar hakkında açıklama, duyuru, izleyicilerimize iletilir.

Alıcı ile satıcının buluştuğu platform oluşturma arzumuzun hedefine ulaşmakta aldığı mesafe bizleri mutlandırmaktadır. . Sektördeki yerimiz, bilgi, birikim, deneyim, dürüstlük bileşkesidir. Vizyonumuzun temelidir 

Danışmak Kazandırır. Şirket sloganımız; vizyonumuzu yansıtmaktadır. Bilgi, deneyim, birikim, dürüstlük ile birleşince bileşkesinde vizyonumuz ve gayrimenkul sektöründe edindiğimiz yeri tenımlar. Portföyümüz yüzlerce emlak ilanı, binlerce resimden oluşan Inter aktif Gönenç Emlak Bilgi Bankası'na aitdir.  

DMCA.com Protection Status