Marmaris Satılık Villa Konut

İlan:448 Fiyatı: 2.950.000-TL

Satılık Yazlık Ev

Muğla Marmaris satılık konut ve yazlık ev evler ile villa kategorisinde Marmarisbox Bülteni Marmaris Gonenc emlak ilanları sunuluyor. Marmaris 19km mesafede denize yakın, sitede, yerden tripleks. Beş geniş yatak odası, kapalı mutfak, banyo wc, teras, balkona sahip, üç tarafı açık konumda krediye uygun satılık ev. Bahçesi bulunan, yabancı ailelerinde yaşadığı sitede satılık emlak. Kalorifer sistemiyle ısınma temin edilmektedir. Plaja 200 metre mesafede ikiz villa, fonksiyonel yüzme havuzuna da sahipdir.

Marmaris Emlak

Randevu alınarak gayrimenkul T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08/07/2003 tarihli tebliğine uygun olarak gösterilir. Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisine uygun olan ev; bahçesi, denize, alışveriş merkezine, okullara yakın olması nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlakdır. Lütfen gayrimenkul hakkında daha çok bilgi, resim için bize ulaşınız.

Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine veya ilanı iletene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Konutlar yanısıra

Marmariste kiralık evler ve Armutalan Beldibi kiralık ev ilanları datamızda yer almaktadır. Marmariste kiralık daireler hakkında isteklerinizi iletebilirsiniz. Güncel ilan bilgileri online yayındadır.

Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti veren emlak şirketi. Muğla Marmaris satılık konut ve yazlık ev evler ile villa kategorisinde Marmarisbox Bülteni Marmaris Gonenc emlak ilanları.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği internet kullanıcılarına ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda sektör hakkında konuların gündeme taşıma imkanı vardır.