Marmaris Satılık Villa Evler

İlan:30 Fiyatı:12.500.000-TL

Marmaris emlak

Muğla Marmaris satılık villa ve Armutalan Beldibi satilik ev evler ilan bilgilerini Marmarisbox emlak Bulteni Gönenç Emlak sunuyor. Marmaris satılık villa lebiderya deniz manzaralı, 705 m2 arsa üzerine inşaa edilmiş, 846 m2 kapalı alana sahip ayrıca teras ve balkonlar, havuz çevresi ile 1200 m2 kullanım alanı olan lüks satilik ev.

Bu villanın bir eşi Fransa'da olup, proje üzerinde çok az değişiklik ile inşaat realize edilmiştir. Sahip olduğu kullanım alanı metrajı açısından Marmarisin emlak sektöründeki en büyük önemli evlerinden birisidir.

Satilik ev

Marmaris satılık villa için sekiz adet banyo, dokuz adet yatak odası, çok geniş salon, mutfak ve ön mutfak, şömine, jakuzi, sauna, fitnes center, türk hamamı, özel yüzme havuzu, elbise odası, ebeveyn banyo vb. gibi özellikleri belirtebiliriz.

Randevu alınarak satilik ev şirketimiz yetkilisi tarafından gösterilir. Ciddi taliplerin satilik ev sahibiyle yüz yüze görüştürülmeleri güvenli alışveriş amacıyla temin edilir.

Marmarisbox Emlak Bulteni şirketimizin resmi sitesi gonencemlak com tr bağlı olarak yayına 2008 yılı başında başlamıştır. Sitemizde Marmaris satılık villa ile birlikteyüzlerce gayrimenkul yazlık konut ilan bilgisi üçbin adet üzerinde resimle yayındadır.

Sürekli güncellenen potföyümüzü yansıtmaktadır. Ancak; haber, yorum, analiz, okurlarla yorumlara sorulara yanıt veren iletişimi güçlendirmek amacıyla Marmarisbox yayına başlamıştır.

Bultende gayrimenkul ilanlarına yer verilmekle birlikte esas olan platform oluşturmakdır. En son kayıt edilen emlakların duyurulması, fiyat analizleri, sektör haberleri okurlarla paylaşılmaktadır. Okurlarımız, sektöre ilgi duyanlar ve potansiyel müşterilerimizdir. Gayrimenkul satın almak bir süreçtir. Biz bu süreci yönetmeye talibiz.

20 yıldan uzun süredir profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte olan Gonencemlak Ltd. Sti. nin deneyimlerinden, birikimlerinden yararlanınız. Sıfır risk, hatayla işlem özenerek uyguladığımız çalışma prensibimizdir. Bültenimizde gündeme alınmasını istediğiniz konuları iletebilirsiniz.Danışmak kazandırır.

Satilik ev yanında yüzlerce güncel ilanın yer aldığı portföyümüz sürekli güncellenir. İnteraktif Bilgi Bankası özelliğine sahip data büyük zahmetlerle sürekli yenilenmektedir. Bilgi önemlidir. Ancak sektörümüzde bayatlamış bilginin çok da yararı yoktur.

Ekranda gördüğünüz beğendiğiniz ilan güncel değilse ne bize ne de ilgilenen okurumuza, müşterimize yararı bulunmamaktadır. Ayrıca bizler için bu durum prestij kaydı anlamına da gelmektedir. Gayet doğaldırki; her gün yüzlerce telefonla ilandaki mülk satıldı mı fiyatı değişti mi sorarak takibi pek olanaklı değildir.

Gözümüzden, takibimizden kaçan ilanlar her ne kadar özen göstersek de olabilmektedir. Ancak, %2-3 gibi hata payı ile takibini yapıyoruz. Neticede kültür meselesidir. Israrla mülk sahibinden herhangi değişiklik veya satılma sözkonusuysa portföyümüzden kaldırma ricamızı altını çizerek belirtiyoruz. Ne diyelim hatasız kul olmaz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmarisbox Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli sektör hakkında ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilanı veren ve emlak sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır.

Güncel ilanlar online satilik ev, yazlık konut, kiralık bilgisi yayındadır. Satilik ev taleplerinizi lütfen şirketimize iletiniz. Marmariste kiralık evler ve Marmariste kiralık daireler yoğun talep aldığında güncellenmesi özel olarak yenilenmektedir.Daha detaylı bilgi edinmek amacıyla sorularınızı yazabilirsiniz. Danışmak daima kazandırır.

Muğla Marmaris satılık villa ve Armutalan Beldibi Marmariste satilik ev evler ilan bilgilerini Marmarisbox emlak Bulteni Gonenc Emlak sunulan ilan platformu. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.