Marmaris Satılık Emlak Yazlık Evler

Satılmıştır 

Satilik ev

Armutalan nezih mevkide bulunan 230m2 kullanım alanına sahip,istenirse komple eşyalı olarak da satılabilen üç katlı binanın üçüncü katında dubleks satılık daire. Evin bulunduğu mevkiden her iki caddeye yakındır.

Dolmuş güzergahı üzerinde olduğundan ulaşım kolaydır. Gayrimenkul gün boyu güneş alan aydınlık, kullanışlı dubleksdir. çatıda izolasyon yapılmıştır. Pencerekerde ısıcam kullanılmıştır.

Yazlık ev

Girişte çelikkapı, antre, kapalı mutfak, çok geniş salon, wc, iki adet salondan ve mutfakdan çıkışı bulunan 2 adet balkon vardır. Üst kat ise; üç adet yatak odası, master banyo jakuzili, ana yatak odasında en-suite bulunmaktadır.

Üst katda da balkon vardır. Bizim tavsiye ettiğimiz yazlık konut olduğunu, kalitesi, fiyatı, kullanım alanlarının geniş ferah oluşu, iyi mevkide yer alması özellikleri nedeniyle söyleyebiliriz.

Satılık emlak konut kredisi kriterlerine uygundur. Satın alma işleminde kredi kullanma olanağı vardır. Detay bilgi, resim istekleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. gayrimenkul sektöründe 20 yıl üzerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde yer alan yüzlerce satılık kiralık emlak ilanı sürekli güncellenmektedir. Lütfen şirketimize taleplerinizi iletiniz.

Zengin olmasına karşın yine de aradığınız özellikte gayrimenkul bulunmayabilir.Yakın zamanda ise hayalinizdeki mülk ilanlarımızda yeni kayıt edilerek yayına başlayabilir.

Son kayıt edilen emlaklar yayına girmeden önce, bu özellikte emlak arayanlar haber verilir. Talebini önceden ileten ilk öğrenme hakkına sahipdir.

Büyük fiyat indirimi ile satışa sunulan uygun fiyatlı emlaklar çoğu zaman yayına alınmadan satılmakta veya kiralanmaktadır.Bu nedenle talebinizi iletmenizde yarar vardır. RSS özet akış sistemi ise son kayıt edilen emlaklar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için çok ideal sistemdir.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk mülk sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, ilan ve resimleri ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Güncel yüzlerce bilgisi yayındadır. İnteraktif Emlak Bilgi Bankası datamız düzenli güncellenir. Marmarisbox Bulteni üyelik olanaklarından yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Gonenc Emlak Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris satılık emlak ve satilik ev ile yazlık konut daire ilan bilgileri Gonenc Emlak Armutalan Beldibi Marmaris için veriliyor. Tüm ilanlar güncellenerek yayınlanmaktadır.