Marmaris satılık daireler

İlan:020 Fiyat:350.000-TL

Satılık Daire

Gonenc Emlak Ltd.Sti. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Gayrimenkul Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Emlak sektörüne ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Bu konuda istek,sorularınızı bildirerek bilgi paylaşımına katılınız. Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Mugla Marmaris satılık daireler ve satilik daire ile yazlık konut villa gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak Marmarisbox bulteni tarafından düzenli güncellenerek sunulur. İlanların verildiği Emlak Bulteni için üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir. Lütfen Yararlanınız.

Satilik daire

Site içinde, yüzme havuzlu, orman ve deniz manzaralı ,iki adet yatak odası,amerikan mutfak, banyo wc, geniş balkon ve terasda BBQ, güneş gören, ulaşımı kolay satilik daire.

Yaz kış yaşamaya, konut kredisi kullanımına uygun olan satilik daire, üç tarafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. Butik sitedeki evlerde em, rutubet bulunmamaktadır.

Orman manzaralı satılık emlak ,ortak kullanımda, bahçe, BBQ yürüyüş yolu,dinlenme ve güneşlenme alanları ve yüzme havuzu vardır.Ulaşımı kolaydır. Site önünde araç parkı vardır.

Site önünden her on dakika düzenli olarak dolmuş çtiğinden,ulaşım kolaydır. Merkeze uzaklığı araçla beş dakikadır. Marmaris satılık daireler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Beldibi satılık daire

Mugla Marmaris Beldibi mevkide bulunan site içinde apartman dairesi, havuza cephelidir. Site içinde ortak kullanım alanlarının bakım giderleri müşterek olarak kat mülkiyet yasasına uyularak emlak sahiplerinin payı oranında ödenmektedir.

Satılık daire satış fiyat konusu pazarlığa açıktır. Kat mülkiyeti tesis edilmesi gerçekleştirildiği için konut kredisi kullanımı satın almada kullanılabilir.

Kat mülkiyetinde ortak kullanımlar belirtilmiştir. Yürüyüş yolları, yüzme havuzu, bahçe nasıl kullanılacak, giderlere malikler nasıl iştirak edecek belirtilmiştir. Bu konuda doğabilecek sorunların çözüm adresi de gösterilmiştir.

Ortak yasam güvence altına yasal olarak alınmıştır. Randevu talebi üzerine şirketimiz tarafından, yasa gereği yer gösterme zaptı tanzim edilerek gayrimenkul gösterilir.

Yer gösterilmesi işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliğine uygun yapılır. Prensib olarak satış işleminin sağlıklı gerçekleşmesi için alıcı ve satıcının karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Şirketimiz1994 yılından beri emlak sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde bulunan emlak ilanları düzenli, periyodik biçimde güncellenmektedir.

Bilgi bankamızda binlerce resimle satılık kiralık yüzlerce emlak ilanı yayınlanmaktadır. Yeni satışa sunulan gayrimenkul ilanı RSS özet akış sistemiyle okurlarımıza duyurulur.

Daha önce talebini iletmiş bulunan ilgililerin ilk öğrenme hakkı onların lehinde kullanılır. Bu nedenle taleplerinizi iletmeniz avantaj kazanmanızdır. Çok önemli indirimle kısa süre için pazarlamaya sunulan emlaklar hakkında bilgi edinme öncelik hakkı bize ulaşanlara aitdir. Emlakınızın hızlı, değerinde satılması için birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan kiralık gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır.

Yazılan makaleler yazarlarımızın değerlendirmesidir. Satılık olarak bildirilen emlakların fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, esimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel 700 üzeri gayrimenkul bilgisi yayındadır. Portföyümüze yeni kayıt edilen gayrimenkul ilanlarından haberdar olmak için RSS sistemi kullanılarak faydalanabilirsiniz. Lutfen taleplerinizi iletiniz. satılık emlak listesi XML sayfasında sunulmaktadır.