Marmaris Satılık Daireler Yazlıklar

İlan:642 Satıştan çekilmiştir

Marmariste satılık ev

Marmarisin merkezinde, plaja 20 metre mesafede, lebiderya deniz manzaralı satılık ev. Alışveriş merkezlerine, okula, taksi durağına, banka şubelerine, pazar yerine yakın, ama caddeye cepheli, konut kredisi ktiterlerine uygun en önemlisi çok değerli lokasyona sahip olan emlak.

Marmariste deniz manzaralı satılık ev

 

Marmaris emlak piyasa koşullarına göre önemli özellikleri bulunan konut, 115m2 kullanım alanına sahipdir. Büyük balkonu yanısıra salon ve kapalı mutfak deniz manzaralıdır. İki yatak odası, çok geniş antre, kuvetli banyo wc bulunan tatil evi, yaz kış yaşanır konumdadır.

Dört katlı apartmanın ikinci katında bulunan satılık ev şirket yetkilisi tarafından, yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek gösterilir. Marmaris satılık daire için beğenen talipler güvenli bir satış tesis edilmesi amacıyla mülk sahibiyle karşılıklı görüştürülür.

Marmarisbox Emlak Bulteni

 

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü hakkında ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri tarafımıza ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel gayrimenkul bilgileri güncellenerek yayındadır.

Marmaris satilik ev ve Marmaris satılık daire ilanları ile fiyatları Marmariste merkezde deniz manzaralı daire yazlık konut bilgileri Marmarisbox Gonenc Emlak tarafından güncel sunuluyor. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr yıllardır portföyümüzü yayınlamaktadır.

Periyodik yayınlanan bültenimiz Marmaris Emlak sektörü haberlerini izleyicilerimize ulaştırma yanısıra, istek, öneri, yorum, eleştiri katkılarıyla platform oluşturmuştur.

Alıcı ve satıcı buluşması temin edilen buluşma noktası bülten ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Emlak Bulteni Üye Olunuz Üyelik Ücretsizdir.