Marmaris Satılık Daire Fırsatı

İlan:397 Fiyat:400.000-TL

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris satılık daire fırsatı ve yer gösterme ile konut yazlık ev arsa villa  gayrimenkul ilan bilgileri sunuyor. Merkezde çarşı yanı mevkide genç daire satışa çıkarıldı. Marmaris merkezde satılık konut arayanlar için önemli fırsat olduğunu düşündüğümüz daire fiyatı ilgi çekiyor. Fiyat indirimiyle satışa çıkarılan evin avantajları var. Marmaris satılık daire özellikle çocuğu olan aileleriçin Aratürk İlk Öğrenim Okulıu'na yakın olmasını önemli buluyoruz.

Satılık Konut Fırsatları

Peki satılık ev başka nerelere yakın diye soracak olursanız yanıtlayalım. Çarşıya, alış veriş merkezine, yat limanına, marinaya, denize, taksi dolmuş durağına, parka, banka şubelerine. Özetle Marmarisin kalbi diyeceğimiz lokasyonda bulunuyor.

Marmaris Merkezde satılık daire 85m2 kullanım alanı kalabalık olmayan çekirdek ailelere uygundur. Çelik kapı, girişte antre vardır. Güneş alan, fransız balkonu bulunan salon ferahtır. Amerikan mutfak ankastre hazır mutfak tipidir.

İki tane yatak odası ön, arka cephededir. Banyo dizaynı çok geniş tutularak kullanın konforu sunulmuştur. Evin ıslak zeminlerinde birinci sınıf kalitede fayans, yatak odası,  salonda laminant parke vardır.

Üç katlı binanın ikinci katındaki Marmaris satılık Daire tüm tavanları kartonpiyer, iç kapılar amerikan prestir. Dış doğramalar Marmarisin nemli iklimine uygun malzemeden seçilerek yapılmıştır.

Yer Gösterme

İlanda özellikleri belirtilen evi görmek isterseniz, evde kiracı olduğu için randevu alınması gerekmektedir. Her iki tarafın da müsait olduğu zamanda tarafımızdan yer gösterme işlemi yapılır.

Yapılacak işlemde T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarihli ÖSG-2003/59 Nolu tebliğinin K1 Bölüm 1 ve 2nci maddesi gereğince prosedüre uygun olarak işlem yapılmaktadır. Ücret tebliğ hükmü nedeniyle alınmaz.

Satışa çıkarılan konutu görmek isteyen müşteriye ön bilgiler verilir, ardından ev gösterilir. Bu hizmet verilmeden önce iki nüsha Yer Gösterme tutanağı tanzim edilir. Müşteri,  ofis yetkilisi tarafından birlikte imzalanır. 

Tutanak tutulması, verilen hizmetin belgelenmesidir. Emlak ofisini atlatarak hizmet ödemek istemeyenlerden yasal olarak mahkeme, icra yoluyla tahsilat yapılması amacıyla zabıt yapılır. Hizmet bedeli ödemek istemeyene, servis, bilgi  verilmez. 

 Gönenç Emlak Şirketi

01.01.1994 tarihinde Gönenç Emlak Şirketi, Ticaret Odası ile ayni tarihte kuruldu. Marmariste 22 yıl üzerinde süredir aktif faaliyetteyiz. Firmamız emlak marketing çalışmalarımız kapsamında muhtelif site, blog, yayınlarını kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaktadır.

Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr güney sahillerinde, mobil uyumlu marmaris-emlak.com ise sadece Marmaris, çevresinde yayınlanmaktadır. Gonenc Emlak Şirketi Muğla Marmaris satılık daire fırsatı ve yer gösterme ile konut yazlık ev arsa villa gayrimenkul ilan bilgileri sunmaktadır.

Firmamız deneyim, bilgi,birikiminden yararlanmak, kazandırır. Portföyümüzde satılık kiralık ilanları içinde size uygun emlak bulamadığınız taktirde lütfen isteklerinizi iletiniz. Yeni kayıt edilen ilanlarda sizin talebinize uygun olanlar var ise öncelikle size bilgi verilecektir. Bu sebeble bilgi edinme önceliğinden yararlanmanız önerilir.