Marmaris Satılık Daire Evler

İlan:392   Fiyatı:400.000-TL

Marmaris Satılık Konut

Marmaris satılık daire ilanları ile piyasa hakkında bilgiler Marmarisbox Gönenç Emlak bülteni tarafından gayrimenkul sektörüne düzenli verilmektedir. Marmaris satılık daire  çarşıya, yat limanına, Atatürk İlk Okulu na, plaja, denize, Netsel Marina ya, alışveriş merkezine yakın, dört katlı binanın ikinci katındadır. Apartman dairesi girişinde antre, iki yatak odası, kapalı mutfak, küvet bulunan geniş banyo, salona boydan boya büyük balkona sahiptir.

Merkezde Tepe Mahallesi mevkisinde bulunan daire, çocuklu aileler, iş yerlerine yakın çalışanlar için idealdir. Konut denize 300 metre mesafede bulunmaktadır. Konut kredisi kullanarak satın alma olanağı vardır. Kat mülkiyetine geçme işlemleri tamamlanmış satışa engeli olmayan masrafsız gayrimenkul.

Marmaris satılık daire

 

Merkezde maalesef yeni daire bulabilmek oldukça zordur. Çünkü, yeni inşaat yapılması için arsa nerede ise kalmamıştır. Eski iki katlı evler yıkılarak yerine dört katlı inşaatlar yapılmaktadır. Nitekim, bu inşaatlar genellikle kat karşılığı inşa edilmektedir.

Geçmişte yaşanan %50 paylaşım oranı, gayrimenkul sahibinin lehine %60 ile %70 pay oranlarına mevki konumuna göre çıkmaktadır. İnşaat maliyetinin böylece yükselmesi satış fiyatına doğrudan etki yapmaktadır.

Satışa sunulan konut 23 yaşındadır. Ancak potansiyel olarak gelecekte, benzer süreç burası için beklendiğinden yatırım açısından ayrı bir avantaj vardır. Marmaris merkezde imara açılacak yeni alanlar olmadığından arz sabit, talep ise zamanla yarışarak artış gösterecektir.

Bu nedenlerle alıcılara tavsiye edilen, kira getirisi olan emlak tavsiyesinde bulunabiliriz.Tavsiyemiz bölge açısından denize, plaja, merkeze yakın özellikte gayrimenkulleri de kapsamaktadır.

Beldibi, Turunç, Armutalan villa, yazlık kiralama için lütfen arayınız. Marmarisbox Bülteni Marmaris satılık daire ilanlarını güncel yayınlanır.

25 yıl üzerinde bir süredir Marmaris emlak sektöründe danışmanlığı hizmetini aktif sürdürüyoruz. Şirketimiz düzenli güncellenen bilgi bankasına sahiptir.

Kiralık evler, konut daireler villalar yazlık gayrimenkul ilanları her mevkide evler ilan havuzunda bulunmaktadır. Gayrimenkul gösterilmesi merkez ofisimiz yetkilisi tarafından temin edilir.

Muğla Marmaris satılık daire villalar ve yazlık kiralama gayrimenkul ilanları Marmarisbox Bülteni tarafından güncel yayınlamaktadır. Fırsatlar sunulmaktadır.

Marmarisbox Bülteni sitemizden seçilen avantajlı gayrimenkul ilanlarını öne çıkartarak spot ışıklarına çıkarmaktadır. Newsletter formunda üyelerimize bülten ile iletim sağlanmaktadır.

Böylece son kayıt edilen taşınmazların okurlarımıza iletilmesi ve sizin için seçtiklerimizin duyurulması temin edilmektedir. Gündeme taşımak istediğiniz konuları ve isteklerinizi lütfen iletiniz. Köy evleri için Selimiye sitemiz portföyümüzden yararlanabilirsiniz

Marmarisbox Bulteni

 

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerlendirmesidir.

Satışa verilen taşınmaz fiyatları, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine, ilanı gönderene aittir. Sayfalarımızda, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Güncellenerek yenilenen gayrimenkul bilgileri yayında bulunmaktadır

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği ilçemizi Sevenlere ulaştırılmaktadır.

Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Portföyümüzde yüzlerce gayrimenkul ilanı üç bin üzerinde resim ile yayını şirketimiz resmi sitesi sunmaktadır.

Bültene üye olmanız tavsiyemizdir. Üyelik Ücretsizdir. Konut ilanları hakkında bilgiler Marmarisbox  Bülteni düzenli yenilenerek vermektedir