Marmaris Satılık Daire Evler

İlan:392   Fiyatı:400.000-TL

Mugla Marmaris Satılık Konut

Satilik daire Marmaris çarşıya, yat limanına, Atatürk İlk Okulu na, plaja, denize, Netsel Marina ya, alışveriş merkezine yakın, dört katlı binanın ikinci katındadır. Apartman dairesi girişinde antre, iki yatak odası, kapalı mutfak ,kuvetli geniş banyo, salona boydan boya büyük balkona sahip, 23 yaşında  satılık ev.

Merkezde Tepe Mahallesi mevkiinde bulunan satilik ev, çocuklu aileler, işyerlerine yakın çalışanlar için idealdir. Satılık ev, denize 300 metre mesafede bulunmaktadır. Konut kredisi kullanarak satın alma olanağı vardır. Kat mülkiyetine geçme işlemleri tamamlanmış satışa engeli olmayan masrafsız gayrimenkul.

Marmaris merkezde satılık daire

 

Merkezde malesef yeni daire bulabilmek oldukça zordur. Çünkü, yeni inşaat yapılması için arsa nerede ise kalmamıştır. Eski iki katlı evler yıkılarak yerine dört katlı inşaatlar yapılmaktadır. Nitekim, bu inşaatlar genellikle kat karşılığı inşaa edilmektedir.

Geçmişte yaşanan %50 paylaşım oranı, gayrimenkul sahibinin lehine %60 ile %70 pay oranlarına mevki konumuna göre çıkmaktadır. İnşaat maliyetinin böylece yükselmesi satış fiyatına doğrudan etki yapmaktadır.

Satılık ev 23 yaşındadır. Ancak potansiyel olarak gelecekte, benzer süreç burası için beklendiğinden yatırım açısından ayrı bir avantaj mevcutdur. Marmaris merkezde imara açılacak yeni alanlar olmadığından arz sabit, talep ise zamanla yarışarak artış gösterecektir.

Bu nedenlerle alıcılara tavsiye edilen, kira getirisi olan emlak tavsiyesinde bulunabiliriz.Tavsiyemiz bölge açısından denize, plaja, merkeze yakın özellikte gayrimenkul 'leri de kapsamaktadır.

Beldibi, Turunc, Satilik daire Marmaris, Armutalan villa, yazlık kiralama için arayınız. Marmarisbox emlak bulteni satılık ev ilanlarını guncel yayinlar.

20 yıl üzerinde bir süredir Marmaris emlak sektöründe danışmanlığı hizmetini aktif sürdürüyoruz. Şirketimiz düzenli güncellenen bilgi bankasına sahipdir.

Marmariste kiralık evler, konut daireler villalar yazlık gayrimenkul ilanları her mevkide evler datamızda bulunmaktadır. Gayrimenkul gösterilmesi Gonencemlak merkez ofisimiz yetkilisi tarafından temin edilir.

Mugla Marmaris satılık ev daireler villalar yazlık kiralama gayrimenkul ilanları her satilik evler marmarisbox emlak bulteni tarafından güncel yayınlamaktadır.

Marmarisbox Marmaris Emlak Bulteni sitemizden seçilen avantajlı gayrimenkul ilanlarını öne çıkartarak spot ışıklarına çıkarmaktadır. Newsletter formunda üyelerimize bülten ile iletim sağlanmaktadır.

Böylece son kayıt edilen emlakların okurlarımıza iletilmesi ve sizin için seçtiklerimizin duyurulması temin edilmektedir. Gündeme taşımak istediğiniz konuları ve isteklerinizi lütfen iletiniz. Köy evleri için Selimiye Emlak portföyümüzden yararlanabilirsiniz

Marmaris Emlak Bulteni

 

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Emlakların fiyatları, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine, ilanı gönderene aitdir. Sayfalarımızda, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Güncellenerek yenilenen gayrimenkul bilgileri yayındadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmarisi Severler'e ulaştırılmaktadır.

Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.Portföyümüzde yüzlerce satılık emlak ilanı üç bin üzerinde resim ile yayını şirketimiz resmi sitesi gonencemlak.com.tr sunmaktadır.

Emlak Bultenine üye olmanız tavsiyemizdir. Üyelik Ücretsizdir. Satilik daire Marmaris ve satılık ev ilanları ile Marmariste satılık evler hakkında bilgiler Marmarisbox Gonenc Emlak bülteni düzenli yenilenerek vermektedir