Marmaris Satilik Daire Yazlık Ev

İlan:024 Fiyat 450.000-TL

Satılık Yazlık Ev

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum ve yazıları bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır.

Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris Newsletter devamı olan emlak bülteni Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Mugla Marmaris satilik daire ve satılık yazlık ev ile konut evler daireler ilanları Gonenc Emlak Marmarisbox emlak bulten bilgileri düzenli güncellenmektedir.

Merkeze yakın dört ailenin yaşadığı iki katlı apartmanın en üst katında satilik yazlık ev. Marmaris satilik daire girişinde çelik kapı, antre, geniş salon, üç yatak odası, banyo wc, amerikan mutfak ibaret 180m2 konut.

Salonda laminant parke, pencereler pvc sistem, geniş balkon vardır. Evin etrafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. Yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaat yapıldığından güvenlidir.

Satilik yazlık ev kat mülkiyeti tesis edildiğinden satış amacıyla konut kredisi olanaklarından yararlanmada herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Marmaris satilik daire, bulunduğu mevkii, yürüyerek plaja on dakikalık mesafededir.

Çocuk parkına sadece 100metre uzaklıktadır. Ulaşım açısından dolmuş güzergahına da yakın olduğundan sorunsuzdur. Apartmanda sadece ailelerin yaşıyor olması sakinliği sevenler için caziptir.

Kiraya vermek üzere, ev yatırım amacıyla satın alınabilir. Mülk sahibi ciddi alıcılarla tarafımızdan karşılıklı güvenli satış anlaşmasının yapılabilmesi amacıyla karşılıklı görüştürülür.

Satilik Daire

Marmarisde 20 yılı aşan süredir gayrimenkul sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz, satılık kiralık ilanlarını, bilgilerini düzenli güncellemektedir. Bilgilerin doğru olması yanında güncelliği de çok önemlidir. Nitekin portföyümüze yeni kayıt edilen ilanı RSS özet akış sistemi kullanılarak üyelerimize anında duyurulmaktadır.

Şirketimize satın almak ya da kiralamak istediği gayrimenkul talebini ileten müşterilerimiz bu özelliklere uygun yeni bir kayıt olduğunda ilk öğrenme önceliğine sahip olmaktadırlar.

Amacımız emlakını satmak isteyenlerin hızlı ve değerinde pazarlama olanağını kazanmalarıdır. Nitekim, satılık kiralık gayrimenkul arayanların da sıfır risk kapsamında aradıklarına hızlı biçimde ulaşmalarını temin etmektir.

Marmaris Emlak Bulteni 5000 üzerinde okur üyesi ile Marmarisbox gayrimenkul sektöründe önemli yere sahipdir. Bultende her üç ay düzenli olarak sektör hakkında makaleler yayındadır. Editörümüz Kemal Gonenc tarafından kaleme alınmaktadır.

Arsiv bölümünde 2008 yılından bugüne her üç ayda bir düzenli makaleler yayınlanmıştır. Bu yazıların konuları okurlarımızın, müşterilerimiz talepleri ve gündeme getirilmesini istedikleri konulardan seçilir.

Son kayıt edilen emlak ilanları RSS sistemi üzerinden sunulur. Marmarisbox Bulteni, şirketimizin yayınıdır. Şirketin resmi sitesi gonencemlak.com.tr çok daha kapsamlıdır. Lütfen taleplerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Marmarisbox Emlak Bulteni

Şirketimizin sektörle ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Marmarisbox güncel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler editörümüz tarafından yazılarak hazırlanmıştır.

Satılık bildirilen emlak fiyatları, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine veya ilanı verene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları resimleri Marmarisbox Bulteni tarafından ücretsiz yayınlanmaktadır.

Mugla, Marmaris dışında, Turunç, Beldibi, Armutalan bölgesi gayrimenkul bilgilerine yer verilmektedir. Gonencemlak com tr ise bölge dışında güney sahilleri satilik yazlik ev gayrimenkul bilgileri sunar. Sitemizde güncel ilan bilgiler yenilenerek yayındadır.