Marmaris Satılık Arsa parseli

İlan:687 Fiyatı:500.000-TL

Satıldı. Emsal için yayında. Seçeneklerimizi incelemeniz önerilir.

Marmariste satılık arsa Bağlıiçi mevkiinde 400m2 konut imarlı parselde yer almaktadır. Belediyenin hazırladığı uygulama planı 18nci madde uygulaması sonucu ile yasal olarak iki katlı ev yapılabilmektedir.

Marmaris Emlak

Taks yani taban oturumu yüzde onbeş imar mevcutdur. İnşaat ruhsatı alınmasında herhangi bir sorun yoktur. Parselde villa inşaatı idealdir. Yola her iki tarafdan cephesi vardır. Marmaris satılık arsa yanısıra, üzerinde natamam inşaat bulunan komple satılık gayrimenkul ilanları da sunulmaktadır.

Satilik arsa arzı sınırlı olduğundan, artık eski binalar yıkılarak yeni inşaat ile dönüşüm yaşanmaktadır. Bu nedenle son parsellerin satışa sunulmasını fırsat olarak gördüğümüzü belirtelim.

Satilik arsa

Satışa çıkarılan parselin imar özellikleri; yollardan 5 metre çekme mesafesi, komsudan ise 3m, arka bahçe ise h/2 olarak belirlenmiştir. Marmaris satılık arsa imar kriterlerine göre; bu bölgede taban oturumu taks yüzde 15 olarak hesaplanacaktır.

Böylesi bir durumda kalıp hata payı ile binanın tabanda yerleşimi, balkonlar hariç 60-64m2'dir. İki katçıkma iznini bulunan inşaatda çatı yapılarak, ütü odası gibi kullanım alanı kazanmak mümkündür.

Bodrum katı için izin verilmektedir. Ancak mecburiyet bulunmamaktadır. Arsada bina yerleşimi dışında kalan alanlarda yüzme havuzu yapmak serbestdir. Açık araç parkı yapılabilir.

Çevre güvenliği için duvarların yüksekliği birbuçuk metreyi geçmesi yasaklanmıştır. Onsekizinci madde uygulanan bölgede her parselin logarları hazırdır. Zaten alt yapı tüm çalışmaları yapıldıktan sonra inşaat izinleri verilmeye başlanmış olan Bağlıiçi mevkii bu nedenle de popülerdir. Marmaris Belediyesi imar uygulama planı olarak hazırlanarak tamamlanmış uygulama planıdır.

22 yıl üzerinde süredir profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Marmaris Emlak sektörü ile birlikte köylerle ilgili şubemiz Selimiye Emlak muhtelif seçenekler sunmaktadır.

Arsalar yanısıra Marmariste kiralık daireler ve Marmariste kiralık evler ile yazlık konut ilanları bilgi bankamızda bulunmaktadır. Emlak ilanları için talebinizi iletiniz.

Gonenc Emlak

Marmarisbox Bulteni şirketimizin yayın organıdır. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlar yanısıra 2008 yılından beri üçer aylık sektör hakkında düzenli yanınlanan kaynak niteliğinde raporlar arşiv bölümünden izleyicilere sunulmaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yanısıra, blog yazılarımız, sosyal medya yayınlarımız üzerinden izlemeniz mümkündür.

Şirketimiz 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmaris satılık arsa ve marmariste satilik arsalar ilanları ile Gonenc Emlak Marmarisbox Bulteni yazlık konut imarlı parsel bilgileri verilmektedir.

Muğla Marmaris satılık arsa ilanları ile emlakçılık sektörü yazlık konut imarlı parseller hakkında bilgiler düzenli güncellenerek yayınlanmaktadır. Bulten için üyelik Ücretsizdir. yararlanmanız önerilir.