Marmaris İcmeler satılık arsa

İlan:190 Fiyat:660.000-USD

Marmaris Gonenc Emlak Şirketi 1994 yılında Marmaris Ticaret Odası ile ayni yıl kurulmuştur. Şirketimiz, Marmaris Ticaret Odası'nın üyesidir. Aktif olarak gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Satilik arsa icmeler Marmaris ile konut imarlı İcmelerde satılık arsa bilgileri Marmarisbox bülteni İçmeler emlak ilanları sunuluyor. Marmarisbox Bulteni üyelik avantajlarından yararlanınız. Üyelik Ücretsizdir.

İçmelerde imarlı parsel

yatırımcılar için önemli avantajı gayrimenkul sektörüne sunuyoruz. Turizm bakanlığı tarafından onaylanan Eğlence ve Turizm Ticater alanı kapsamında, bakanlık projesi çerçevesinde realize edilmek üzere hazırlanan özel, imarlı alanda, yasal düzenlemesi yapılmış tek parsel ticari satilik arsa.

Gayrimenkul, bina için dokuz metre yükseklik, 900 m2 kapalı alan ,alt katlarda ise işyeri, üst katlarda konut inşaatı yapmak projeye göre mümkündür. İlgili imar dairesinden detaylı bilgi alınması mümkündür.

İcmelerde satilik arsa

Nitekim proje bakanlıkca onanmıştır. Arsanın üç tarafı kadatro haritasında kayıtlı yoldur.. Tapu şahıs adına kayıtlı olup, imar belgeleri hazır ve sorunsuz, yüzde elli yasal imar izni verilmiştir.

Satılık arsa bu anlamda yatırım amacına için uygun görünmektedir. İcmelerde satilik arsa dışında, beldemizde muhtelif konut ve ticari imar statüsü kapsamında parseller bulunmaktadır. Bu konuda daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Marmarisbox şirketimizin satılık kiralık emlak ilanlarında yer alan bilgilerin daha zengin sunulması ihtiyaci ile hazırlanmıştır. Bu nedenle; emlak sektöründe gelişmeler düzenli izlendiğinden, her üç ayda bir olmak üzere değerlendirme, analiz raporları herkse açık yayınlanmaktadır.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 1994 yılında kuruldu. Günümüze kadar aralık hizmet verildi. Verilen hizmetin değerinin firma kalitesini yansıttığı inancındayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız profesyonel hizmet anlayışımızdır.

Firmamız, satışa çıkarılan arsa için ciddi uyarılara önem verilmesini ister. Size gösterilen parseli beğendiniz. Peki, satın almak istenilen arsa, size gösterilen mi? Nası emin olacaksınız.

Herşey yolunda gittiğinde sorun olmaz. Bizim için önemli olan soruna yol açabilecek durumu baştan önlemek. Bu nedenle, GPS veya kazık çakma yöntemi ile arsanın hudutları kadastro görevlisi ya da harita mühendisi tarafından belirlenmelidir. Makul ücret ödenerek sıfır hata ile işlem yapmanız mümkün olur.

Tapu kaydı, çap kontrol edilmeli, geçerliliği bir yıl olan imar durum belgesi soruşturulmalı, doğrulanmalıdır. İlgili devlet kurumundan imar durumu bilgilerinin geçerliliği araştırılmalıdır.

Bütün uyardığımız yapılması gerekenler, angarya görörülebilir. Hatta pek çok gayrimenkul danışmanı müşteri korkabilir, satın almaktan vaz geçebilir endişesiyle bu uyarıları yapmaktan çekinebilir.  Sorun olursa bu işin altından nasıl kalkılır?

22 yıllık deneyimlerimiz içinde neler yaşadık. Denize sıfır olarak satılan arsanın önünde parsel parsel olduğu araştırmamızda çıkınca, sahibi fenalık geçirdi. Satın alınan arsanın gerçek durumunu yıllar sonra satarken öğrendiler.

Üç taraf yol, köşe dükkan gösterilerek, pasaj içinde dükkanı satın aldıktan sonra öğrenenleri de gördük. Yazsak her halde roman olur. Bu nedenle, bilgisi birikimi deneyimi olmayan danışmanı seçen belirsiz geleceğe yürüyenlerdir. Pusulanız doğru bilgi olsun.