Marmaris Emlak Yazlık Ev

İlan:607 Fiyatı:250.000-TL

Marmaris Emlak

Satilik ev merkezde denize 50 metre uzaklıktadır. Yazlıkçılar, emekliler için ideal gayrimenkul olarak önerilir. Yola cephesi bulunan köşe daire, dört katlı apartmanın dördüncü katındadır. Girişte geniş antre vardır. Sağ tarafda balkona çıkışı mevcut salon yer alır.

Yan tarafında yine yola cepheli yatak odası vardır. Yazlık ev, kapalı mutfak ayni zamanda servis penceresine sahipdir. İkinci yatak odası da aydınlıkdır.

Satilik ev, salon, yatak odaları, mutfağı hepsi de yola, açıklığa cepheli olduğundan aydınlıkdır. Havalandırma boşluğuna cepheli tek yer banyodur. İkinci yatak odası da ayrıca bir balkona sahipdir.

Satilik Ev

Şirketimiz randevu üzerine alıcılara satilik ev için yasa gereği yer gösterme zaptı tanzim ederek evi gösterir. Prensip gereği ciddi alıcıların emlak sahibiyle karşılıklı görüşmesini güvenli satış amacıyla taahhüt eder.

İlanlar hakkında daha fazla bilgi isteniyor ise, lütfen ilan no ile bize ulaşınız. Marmaris satılık daire villa daireler satilik ev marmariste satılık evler Marmarisbox Bulteni düzenli güncellenmektedir.

Portföyümüz yayınlandığı için aradığınız emlakları bulma kolaylığı sağlanmıştır. İstediğiniz özellikte gayrimenkul bulamadığınız zaman bize yazınız. Belki kısa süre sonra tam aradığınız gibi yeni bir ilan portföyümüze kayıt edilebilir.

Nitekim son kayıt edilen emlakların takibi özet akış sistemi ile tarafımızdan sunulmaktadır. listemizde sıra numarasına göre gayrimenkul ilanlarını yayınlar.

Marmarisbox her üç ayda bir düzenli biçimde sektör hakkında gündeme alınmış olan konular hakkında değerlendirme analiz yazıları hazırlar. Arsiv bölümünde 2008 yılından bu güne yazılmış makaleler ilgilenenler için yayındadır.

Okurlarımızla paylaştığımız konular, ayni zamanda potansiyel müşterimiz konumundaki müşterilerimize yol gösterici niteliktedir.

Marmariste satılık ev arıyan ve sektördeki fiyat hareketlerinden hiç haberi olmayanlar bile kısa sürede bilgi alt yapısına ulaşma imkanına sahipdir. Önemli olan doğru bilgilerin güncel sunumudur.

Bu nedenle emlakını hızlı, değerinde satabilmek için Marmarisbox uygun bir platformdur. Bunun yanısıra arayan tanımlamasındaki müşterilerimizin de hayalindeki eve ulaşması yine bu platformda mümkündür.

Bu arada acil gelen ilanlar duyuru sayfasında dönüşümlü yer almaktadır. Genellikle fiyat açısında cazibeye sahip bu tip ilanlar çok hızlı satılmaktadır. Duyurunun hızlı yapılarak zamana karşı aktivite yaşanır. İstekleri kayıt altına alınmış müşteriler doğaldır ki; ilk öğrenme önceliğine sahip olurlar. İsteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyatları bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel gayrimenkul bilgisi online yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.Editörümüz okurların yorumlarını yayınlamaktadır. Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Marmaris satılık daire villa daireler satilik ev marmariste satılık evler gonenc emlak marmarisbox emlak bulteni plaja yakın ilanlar yayınlanıyor