Marmaris Emlak Marmariste satılık daire

İlan:716  Fiyatı:250.000-TL

Marmaris Emlak Konut

Gonenc Emlak Şirketi Marmariste satılık daire ilanını gayrimenkul sektörüne duyurdu. Konut kredisi kullanılması mümkün olan daire, orman manzaralıdır.

Ulaşımı kolay olan konut, ana caddeye cephelidir. Marmaris merkez, Okula, garaja, bankaların şubelerine, alışveriş merkezine, plaja, yat limanına, yakın mesafededir.

Üç katlı apartmanın, giriş üstü birinci katında bulunan ev, öğlene kadar güneş görür. Apartman girişinde mermer merdivenler, dekoratif demirden kapı vardır. Ev ayrıca demir kapıya sahiptir.

Dairenin girişinde antre, ferah salon, amerikan mutfak ve balkona çıkış vardır. Girişin sağ tarafında banyo bulunur. İki adet yatak odası kullanıma uygun yerleştirilmiştir.

Marmariste satılık daire komple tadilat görmüştür. Restore edilen ev, yeni mutfak, banyo ve balkon sıfırlanarak yenilenmiştir. Açık mutfak, hazır tipte ve L biçimindedir.

Ek ünite ile kullanışlı konum kazanılmıştır. Banyoda, tüm sistem yanında, armatürler, fayanslar, vitralar yenilenmiştir. Duş kabini yapılmıştır. Balkonda ise, tüm fayanslar yeni baştan yapılmıştır.

Marmariste satılık daire randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 'nın 2003/59 sayılı teblği gereğince yapılır. Gayrimenkul gösterilir, hakkında bilgi verilir.

Yapılan işlem; gösteren ile emlakı gören, bilgi alan arasında iki nüsha tutanak tanzim edilerek yapılır. Ücret alınmaz. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliğ uygulanır.

Marmaris Emlak

20 yıl üzerinde süredirMarmaris, Türkiye güney sahillerinde şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. İnteraktif Bilgi Bankası niteliğindeki portföyümüz sürekli güncellenmektedir.

Portföy üzerinden; Muğla Marmaris Emlak sektörü Gonenc Emlak Şirketi Marmariste satılık daire ilanı ve satılık kiralik ev villa yazlık konut köy evi bilgileri verilmektedir.

Yeni kayıt edilen ilanlar sosyal medyada adımıza açılan hesaplardan duyurulmaktadır. İsteklerinizi sorularınızı bize ulaşınız sayfamızdan iletmeniz mümkündür. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak Bulteni

Marmariste şirketimiz tarafında düzenli aralıklarla yayınladığı ilan, bilgi, analiz, rapor, duyurulara yer vermektedir. Portföy; Gonenc Emlak Marmaris şirketi Armutalan emlak ilanları, müstakil ev köy evi ile Marmariste kiralık daireler billeri sunmaktadır.

2008 yılından beri her üç ayda bir sektör hakkında değerlendirme yazıları arşiv sayfalarımızda izleyicilere açıktır. Link vermek, kaynak belirtmek şartıyla alıntı yapılabilir.

Şirketimiz pazarlama bölümü tarafından sektöre sunulan Satılık Daire merkeze yakın mevkide bulunmaktadır. Bu ay için önemli fırsat olarak değerlendilen ev, şirketimiztarından önerilmektedir. Konut kredisi kullanılabilir nitelikte ev tadilatla tamamen yenilenmiştir.