İcmeler satılık villa

İlan:632 Fiyatı:750.000-TL

Satilik konut

İçmeler satılık villa ve satilik konut ilan ile müstakil ev gayrimenkul bilgilerini Marmarisbox Gönenç Emlak Bulteni  sunulmaktadır. İçmeler satılık villa, nezih mevkide, yola cepheli, orman manzaralıdır. Müstakil ev komle eşyalarla birlikte istenirse satış mümkündür. Satilik konut birinci kat salon, mutfak, wc bulunuyor. İkinci, çatı kat üç, birlikte beş yatak odası, banyo wc bulunmaktadır.

Satilik konut, özel bahçe, otoparka sahipdir. Kalorifer sistemi vardır. İcmeler satılık villa, iyi mevkinde ve ulaşımı kolaydır. Satilik konut çevresinde benzer binalar bulunmaktadır.

Gönenç Emlak

İcmeler satılık villa randevu alınarak ofis yetkilisi tarafından yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek villa gösterilir. Şirket prensibimiz olarak, alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilerek,güvenli alışveriş tesis edilir.

Sürekli yenilenen bilgi bankamıza yeni ilanlar kayıt edilmektedir. Be nedenle aradığınız özelliklerde bulamadığınız ilan için bir süre sonra tekrar bakmanız önerilir. Veya talebinizi şirketimize iletirseniz size uygun olabilecek sunum yapma olanağımız oluşur.

Bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, marmariste kiralık evler ile Armutalan Beldibi Marmariste kiralık daireler kiralık ev hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli piyasa ile ilgili analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Gonencemlak güncel gayrimenkul ve satilik konut bilgileri yayındadır.

Gonenc Emlak Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.İcmeler satılık villa ve satilik konut ilan ile müstakil ev gayrimenkul bilgilerini Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni sunulmaktadır.