Emlak Marmaris satılık daire

İlan:592 Fiyat:662.000-TL

Muğla çevresi satılık emlak Marmaris ilanları Marmarisbox Bülteni Marmaris satılık daire dubleks bilgileri satılıklar kategorisinde sunulmaktadır. Satilik emlak Marmaris merkezde, Yat Limanı'na, okula, alışveriş merkezine yakın, önü açıklık, doğa manzaralıdır. Satılık dubleks daire girişleri ayrı, olan tapu tescilinde kat mülkiyeti olarak birlikte yapılmış olduğundan konut kredisi kullanımı mümkündür. Satışı birlikte, kullanımı ise; istenirse ayrı olabilir. Üst katda suit bulunmaktadır.

Satılık dubleks daire

Evin alt katında ise; salon, yatak odası, banyo wc, girişte antre ve geniş balkona sahipdir. Tatil evi özelliği yanısıra yatırım değeri de bulunmaktadır. Gayrimenkul birlikte kira getirisine sahiptir. Bu anlamda kazanım söz konusudur.

Dairede yaşamak, suiti kiraya vermek gibi seçenekler mevcutdur. Ayrıca butik sitede bulunan sosyal alanların kullanılması, yaz aylarında fonksiyonel yüzme havuzundan yararlanmak, teknik servis, güvenlik gibi olanaklardan yararlanmak da diğer avantajlardır.

Yerli ve yabancı konukların ağırlandığı, kaliteli lokasyonda bulunan gayrimenkul; randevu alınarak şirketimiz tarafından gösterilir. Bu işlem 2003/50 nolu T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun yapılır..

Gönenç Emlak

 

Marmaris çevresi 1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Data Bilgi bankası niteliğindeki portföyümüzde yüzlerce ilan sunulmaktadır. Periyodik olarak düzenli güncelleme nedeniyle yenilenen sitemiz sektör hakkında bilgiler sunmaktadır.

Bir emlakı satın alma işlemi, yaşanılan sürecin finalidir. Bu süreçde bilginin önemi büyüktür. Özellikle bilgi alt yapısının oluşması gereksinir. Karar verme aşaması önemlidir.

En azından, rayiçler, piyasa durumu, satın alınacak gayrimenkulün finansmanı gibi bilgiler kazanıldıktan sonra, profesyonel danışmanlık çok daha yararlı olacak verdiğiniz kararın doğruluğu bilgilerinizin doğru ve sağlıklı olmasıyla değer kazanacaktır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Şirketimizin resmi sitesi tarafından güney sahillerinde gayrimenkul ilanları yayınlanmaktadır. Muğla çevresi satilik emlak Marmaris ilanları Marmarisbox Bülteni Marmaris satılık daire dubleks bilgileri satiliklar kategorisinde sunulmaktadır.

Marmarisbox Bülteni

 

2008 yılında şirket yönetiminin aldığı karar ile yayına başlamıştır. Resmi web sitemizde sürekli güncellenen yüzlerce emlak ilanı üçbin üzerinde resim ile sunulmaktadır.

Satilik emlak Marmaris bültenimiz, her üç ayda bir olmak üzere yayına başladığından beri gayrimenkul sektörü analiz raporunu arşiv sayfalarından duyurmaktadır.

Şirketimiz yalnızca Marmariste satılık daireler ile Marmariste satılık evler hakkında sınırlı değil, Armutalan, Turunç, İçmeler, Beldibi kiralık ev tipi gayrimenkul ilan, bilgilerini vermektedir.

Köy ve Mahallelerde  ise; Selimiye Emlak sitemiz zengin içerik, ayrıntılı bilgi vermektedir. Düzenli güncellenen sitemiz ayrıca yeni ilave edilen ilanlarla yenilenmektedir.

DMCA.com Protection Status