Emlak Daire Ev konut

İlan:164 Fiyat:1.200.000-TL

Gönenç Emlak Ltd. Sti. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmarisi sevenlere ulaştırılmaktadır.

Yazlık Konut

İçmeler Marmaris satilik emlak daire ev ilanları ve yazlık konut bilgileri Gönenç Emlak Marmarisbox sunmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Marmaris'e 9 km mesafede bulunan İçmeler de satılık villa yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir. İçmeler satılık villa gün boyu güneş görür. Ulaşımı kolay ve orman manzaralıdır.

Dört adet yatak odası bulunan,iki ayrı girişe sahip bağımsız iki daireden oluşan, çift banyo wc, masrafsız ve kalorifer sistemine sahip dubleks daire. Konut kredisi kriterlerine uygun olduğundan satış işleminde bu enstrüman kullanılabilmektedir.

İçmeler Satılık Emlak

 

Şirket ofisinden randevu alınarak yer gösterir ve ciddi alıcıların mülk sahibi ile karşılıklı görüşmesini güvenli bir satış için taahhüt eder. Aradığınız özelliklerde satılık villa için daha fazla bilgi isteniyor ise,lütfen ilan no ile bize ulaşınız.

Resim altındaki linke tıklayınız. Müstakil ev konusunda ise, özellikle köylerde şubemiz Selimiye emlak sitemizde zengin içeriğe sahip ilanlarımızı takip etmeniz mümkündür.

Marmaris satilik emlak sektörü hakkında analizler 2008 yılından beri her üç ayda bir düzenli sitemiz arşiv bölümünde yayınlanmaktadır. Güncel sektör haberleri ve gelişmeler hakkında bilgileri gonencemlakblog.com sitemizde alabilirsiniz.

Ayrıca, portföyümüzde, Marmariste satılık daireler ile Marmariste satılık evler hakkında Beldibi Armutalan İcmeler ilanları sunulmaktadır. Yazlık konut ve kiralık ev tipi gayrimenkul ilanlarımız sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır.

Marmarisbox Bülteni

 

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü ile ilgili analizler, haber, ve yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın özgün yazılarıdır.

Bildirilen emlakların fiyatları bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aittir Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncellenerek yenilenen yüzlerce gayrimenkul bilgisi yayındadır.

DMCA.com Protection Status