Beldibi Daire Konut Ev

İlan:454 Fiyat 420.000-TL

Beldibi satılık ev

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları Bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Emlak sektörüne ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmarisbox Bülteni Mugla Marmaris Beldibi satilik daire yazlık konut ev evler hakkında gayrimenkul emlak ilanları düzenli güncellenerek yayınlanıyor.

Yabancıların yoğun yaşadığı yüzme havuzlu, orman manzaralı, ulaşımı kolay site içinde, Beldibi satilik daire, istenirse komple mobilyalı satın alınabilir. Beldibi satılık daire, 85m2 kullanışlı, gün boyu güneş gören, kombi kaloriferli yazlık konut özelliğine sahiptir.

Beldibi Yazlık konut

 

Beldibi satilik daire, randevu üzerine şirketimiz yetkilisi tarafından gösterilir. Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisine uygun olan yazlık konut bahçesi, denize alışveriş merkezine, okullara yakın olması nedeniyle tavsiye ettiğimiz ilanlardır. Lütfen yazlık konut hakkında daha çok bilgi, resim talebinizi iletiniz..

1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdüren şirketimiz portföyünden muhtelif seçenekler sunmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız evler için lütfen talebinizi bırakınız.

Size uygun yeni kayıt gerçekleştiğinde sistemimiz uyardığından ilk bilgi edinme önceliği, talebini bırakana ait olacaktır. Bu avantajdan yararlanmanız tavsiyemizdir.

Bu avantajdan yararlanmanız önerilir. Sezon somlarında özellikle yazlık konut konusunda çok uygun fiyatlı emlaklar sektöre sunulmaktadır. Marmariste kiralik daireler ve kiralik ev ilanları da portföyde yer almaktadır.

Marmarisbox Bulteni

 

Şirketimizin düzenli emlak sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın imzası altındadır.

Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel yüzlerce emlak bilgisi yayındadır.

DMCA.com Protection Status