Armutalan Satılık Villa Konut

İlan:590 Fiyatı:3.550.000-TL

Marmaris Emlak

Marmaris emlak ve Armutalan satılık villa ilanları ile yazlık konut daire Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni gayrimenkul bilgileri veriliyor. Armutalan satılık villa butik site içinde, yüzme havuzlu, orman, deniz manzaralı, sekiz adet yatak odası bulunan, alışveriş merkezine araçla beş dakika mesafede, satılık ev.

Masrafı olmayan bakımlı yazlık konut. Satilik ev, araç parkı mevcutdur. 450 m2 kapalı alana sahip villa, gün boyu güneş görmerktedir. Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olan satilik ev, orman manzaralıdır.

Satılık Ev

Gayrimenkul şirketimiz yetkilisi tarafından gösterilir. Alıcı satıcının güvenli anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir. Konut kredisine uygun olan satılık ev bahçesi, verandası ile kullanışlı dizaynı, cazip fiyatı nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlakdır. Lütfen gayrimenkul hakkında daha çok bilgi, resim için bize ulaşınız.

Şirketimiz 1994 yılında Marmaris Ticaret odası ile ayni tarihde kurulmuştur. Merkez ofisimiz şirket kuruluşundan beri ayni adresde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüz düzenli olarak güncellenmektedir.

Marmaris emlak sektörü hakkında detaylı bilgilere ve fiyatlarına ulaşmanız mümkündür. Aradığınız nitelikte ilan sitemizde bulamadığınız taktirde talebinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Uygun özelliklerde gelecek olan yeni kayıt hakkında bilgi edinme öncelik hakkını edinin. Bu avantajdan yararlanın. Ayrıca oluşturacağımız alternatif seçenek sunumlardan yararlanmanız mümkün olacaktır. Deneyimlerimizden, bilgi birikimlerimizden faydalanmanız önerilir.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli Marmaris emlak sektörü hakkında ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Marmarisbox Bulteni, güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel 670 adet gayrimenkul bilgisi yayındadır. Satılık ev ilanları için bize ulaşınız.

Marmarisbox, şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. İngilizce bülten sitemiz Marmarisnews yabancılara yönelik firmamızın yayınıdır.Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Sevenler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmariste kiralık evler, güncel olarak yayındadır. Marmaris emlak ve Armutalan satılık villa ilanları ile yazlık konut daire Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni gayrimenkul bilgileri verilmektedir.