Armutalan Satılık Villa

İlan:715 Satış Fiyatı: 950.000-TL

Müstakil Ev

 

Marmaris Armutalan merkeze yakın 350m2 kullanım alanına sahip ikiz villa şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmuştur. metraj yanı sıra lokasyon açısından önemli avantajlara sahip olan müstakil ev konut kredisi entrümanı kullanılarak satın alınabilir.

Orman ve üst katlardan deniz manzarası gören ev, müştemilatı da bulunmaktadır.Bu konuda seçenekler olarak Marmaris satilik villa ile rezidans seçeneklerini izleyebilirsiniz

Marmaris Gonenc Emlak

 

Sektörde 20 yılın üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz merkez ofisi Marmariste bulunmaktadır. Aktif portföyümüzden ilanlar resmi sitemizden, bültenimizden, sürekli güncellenerek sağlıklı bilgilere sunulmaya özen göstermektedir. marmaris dışında Selimiyeemlak.net sitemiz deniz gören orman doğa manzaralı villa ilanlarına yer vermektedir.

Marmarisbox Bulteni

 

Sektöre kiralık olarak sunulan emlaklar hakkında açıklama, duyuru, izleyicilerimize iletilir. Alıcı ile satıcının buluştuğu platform oluşturma arzumuzun hedefine ulaşmakta aldığı mesafe bizleri mutlandırmaktadır. . Sektördeki yerimiz, bilgi, birikim, deneyim, dürüstlük bileşkesidir. Vizyonumuzun temelidir

İzleyicilerimize daima doğru bilgi ulaştırmak özenle koruduğumuz ilkelerimizdendir. Bilginin doğru olması yeterli değildir. Ayni zamanda güncel tutulması zorunluluğu sektörümüz için gereksinmektedir.

Aktif şirket portföyümüzde yüzlerce ilan yer almaktadır. Marmarisbox Bülten tüm ilanlarını bilgi bankası niteliğindeki portföyümüzden sağlamaktadır. Bu nedenle periyodik olarak sürekli yenileme çalışmaları 20 yıl üzerinde süredir bıkmadan yapılmaktadır.

DMCA.com Protection Status