Armutalan Marmaris Satılık Yazlık Ev

İlan:472 Fiyatı:585.000-TL

Armutalan Satılık Ev

Muğla Marmaris satilik ev Armutalan satılık yazlık evler ve Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni gayrimenkul ilan bilgileri yer alıyor. Armutalan merkeze yakın, site içinde, yerden dubleks daire. Üç adet geniş yatak odası, kapalı mutfak, banyo wc, teras, balkona sahip, üç tarafı açık konumda krediye uygun satilik ev.Konut kredisi kullanım koşullarına uygun olan ev yaşam konforu yansıtır özelliklere sahiptir.

Bahçesi bulunan, yabancı ailelerinde yaşadığı sitede güvenlik görevlisi bulunan, dubleks. Satilik ev Armutalan da özellikle evcil hayvanı olan aileler için idealdir. Konut kredi faiz oranlarında yaşanan kademeli düşüş artık istenilen seviyelere gelmiştir. Aslında konut yatırımı yapmak isteyenlerin fırsat olarakgöreceği döneme girmiş bulunuyoruz. Bu avantaj değerlendirlmeli düşüncesindeyiz.

Marmaris Emlak

 

Randevu alınarak satılık ev firma yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlemin gerçekleşmesinde 2003/59 tarihli protokol hükümleri uygulanır. Yer Gösterme başlığı taşıyan tutanak düzenlenerek yeri gösteren ile gören ve bilgi alanlar tarafından karşılıklı imzalanır. Taraflar birer nüsha alır. Sunulan hizmet kayıt altına alınarak belgelenir. Alıcı, satıcının güvenli anlaşma amacıyla karşılıklı görüşmesi temin edilir. Konut kredisine uygun satılık ev bahçesi, denize ve alışveriş merkezine, okullara yakın olması nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlakdır. Lütfen satılık emlak hakkında daha çok bilgi, resim için bize ulaşınız.

Marmaris Emlak Bülteni

 

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir. Bildirilen emlakların fiyat bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine veya ilanı iletene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar ve resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncellenen gayrimenkul bilgisi online yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır. Muğla Marmaris satilik ev Armutalan satılık yazlık evler ve Marmarisbox Gönenç Emlak Bulteni gayrimenkul ilan bilgileri yer alıyor. Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır Taleplerinizi ve sorularınızı sayfanın sağ üst köşesinde bulunan iletişim linki ile iletiniz. Düzenli bilgi almak ve fırsatlardan haberdar olmak isterseniz  lütfen ücretsiz üyelik olanaklarından yararlanınız.

DMCA.com Protection Status