Satılık Ev Turunc Emlak Marmaris

İlan:333   Fiyatı:850.000-TL

Turunç Satılık Ev

Marmaris Turunc mevkiinde satılık dubleks. Gayrimenkul aydınlık geniş kullanışlı dizayn edilmiş salona sahipdir. Salonda dekoratif fonksiyonel şömine yer alır. Kapalı mutfak, çift banyo wc,yatak odaları balkonlardan müteşekkildir.

Yerlerde zemin laminant parke, ıslak zeminlerde ise; birinci sınıf karodur. Merdivenlerde mermer materyal kullanılmıştır. Yatak odası klimalıdır. Ebeveyn banyo, jakuzi ferak ve rahat kullanım özelliklere sahipdir.

Satilik ev Turunc da deniz manzaralıdır. Koy ve orman evin içinden izlenmektedir. Yaz kış yaşam sürekli yaşam sürülen beldede bu evlerden iki satilik ev kalmıştır. Satilik ev Turunc merkezine, plaja beş dakikalık yürüme mesafesindedir.

Emlak, zeytin, incir ağaçları ve bakımlı çiçek florasına sahipdir. Müşterek kullanımda geniş yüzme havuzu bulunmaktadır. Satilik ev, merdiven altında yapılan vestiyer vardır. Çamaşır makinesi de bu alanda kullanıma sulmuştur.

Turunç Emlak

Gonenc Emlak şirketi güncel satilik ev ilan bilgilerini resmi sitesi gonencemlak com tr tarafından yayınlamaktedır. 25 yılı aşan süreden beri güney sahilleri ve Marmaris çevrei profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz ilanlarını sürekli yenilemektedir.

Marmarisbox bulteni seçilen ilanları ayni kod numaralarıyla daha zengin içerikle sunmaktadır. Sunulan içerik özgün ve kapsamlıdır. Satılacak veya kiralanacak gayrimenkul hakkında ne kadar çok bilgilenirsek, mukayese, muhakame ve karar verme kolaylaşacaktır.

Ancak bultende önemli olan 2008 yılı başından bugüne her üçer ayda rapor yayınlamasıdır. Raporda sektör hakkında haberler, fiyat analizleri, sektördeki gelişmeler editörümüz tarafından yayınlanır.

Okurlarımızın gündeme alınmasını istediği konular irdelenmektedir. Bu nedenle taleplerinizi iletmenizde yarar vardır. Marmarisbox Emlak Bülteni ayni zamanda alıcı satının buluştuğu platformdur.

Çünkü, okurlarımız sektörle ilgilenenler, ayni zamanda potansiyel müşterilerimizdir. Doğru, güncel bilgilerin verilmesine özen gösteriyoruz. Bilgi güncel değil ise, sağlıklı olmasından söz edilemez.

İşimiz satış süreci yönetimidir. Karar mekanizmasında bilginin önemei büyüktür. Turunc Emlak sektöründen satilik ev taleplerinizi lütfen iletiniz.Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmarisbox Emlak Bulteni

Düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haberler, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makalelerin sorumluluğu yazarlarımıza aitdir.

Bildirilen gayrimenkul fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine ya da ilanı gönderene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır.

Güncel ilan bilgisi online yayındadır. Yeni ilan kayıt edildiğinde özet akış sistemiyle izlemek mümkündür. Otomatik mail sistemiyle üyelerimize bilgiler iletilmektedir. Aradığınız özellikte bulamadığınız emlaklar hakkında talebinizi iletiniz.

Talebinizle çakışan özellikte yeni kayıtlardan sizi sistem haberdar edecektir. Mugla, Marmariste kiralık daireler hakkında lütfen bize ulaşınız. Danışmak daima kazandırır. Satilik ev, yenilenen ilanlarımız sürekli güncellenmektedir.

Gönenç Emlak Ltd. Sti.

Turunc Emlak Marmaris satılık evler ve satilik ev Turunc ilan bilgileri Gönenç Emlak satılık evler yazlık konut villa daire ilanları. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum,yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği izleyicilere ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme alma imkanı vardır. 

DMCA.com Protection Status