Satılık Ev Marmaris Emlak Beldibi

İlan:208 Fiyatı:850.000-TL

Beldibi Satılık Daire

Marmaris gayrimenkul piyasasına satışa sunulan, Beldibi girişinde site içinde, yüzme havuzlu, orman, deniz manzaralı, üç adet yatak odası bulunan, alışveriş merkezine araçla beş dakika mesafede dublex gayrimenkul.

Masrafı olmayan bakımlı yazlık konut. Beldibi girişte bulunan dubleks, yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir. Salonda kullanıma hazır şömine bulunan satılık ev, sahibi tarafından yapılan ektra harcamalar ile tüm alanların optimum kullanımızı sağlamıştır.

Satilik ev özellikle balkonlar, teras balkonlar, BBQ ile fonksiyonel konum sağlamıştır. Prim yapma potansiyeli bulunan, yatırım değeri olan gayrimenkul niteliğindedir.

Marmaris Emlak

Satilik ev Marmaris şirket ofis yetkilisi tarafından randevu alınarak, yer gösterme tutanağı düzenlenerek gösterilir, bilgi verilir. Gayrimenkul için alıcı, satıcının güvenli anlaşması gereği karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisine uygun olan evler, Marmaris emlak piyasası hakkında sorularınız, daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız. 1994 yılında Marmarisde Ticaret Odası ile ayni yıl kurulan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır. Satılık villa yanısıra, Turunc, Armutalan, Beldibi, Marmariste kiralık daire ve yazlik konut ilanlarımıza da yer verilmektedir. Talep ve isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Emlakların fiyat, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine veya ilanı gönderene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel bilgiler gonencemlak.com.tr sitemizde yayındadır. Marmarisbox Bülten'e ücretsiz üye olabilirsiniz.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları Bültenimizde yer almaktadır. Satilik ev Marmaris ile Beldibi satılık daire, villa yazlık konut ilanlarını Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni Armutalan Beldibi icmeler Turunc Marmaris emlak veriyor.

Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği izleyicilere ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır. Bultene üye olunuz, üyelik ücretsizdir. Lütfen soru ile taleplerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

DMCA.com Protection Status