Mugla Marmaris Satılık Emlaklar Marmarisbox

2011 Ekim Aralık Gonenc Emlak Raporu

Yazlık Ev yine popüler

Sektör hakkında her üç ay periyodik sunulan yazımız için öngörü ve değerlendirmeler bu süreç içinde sizlere sunulacaktır. Lütfen gündeme getirmek istediğiniz konuları bize iletiniz. Sitemizde Mugla Marmaris Datça Bozburun Turunc çevresinde koylar denize sıfır arsalar gayrimenkul ilanları sunulmaktadır.

Yılın son çeyreğinde, Özellikle Marmaris çevresinde hareketlilik gözlenmektedir. Gayrimenkul fiyatlarının orta gelir seviyesine sahip aileler için yüksek olması nedeniyle, yatırım yönü köylere döndü. Hisarönü ve Selimiye Köyü en çok talep almaları ile dikkat çekmektedir.

Hisarönü'ne bağlı değirmen mevkii, tek ev inşaatına uygun parsellerin 50-80.000-TL arası fiyatlarla sunulmasıyla önem kazandı. Marmaris Selimiye köyü ise daha çok turistik özelliği ile öne çıktığından, yazlıkçı, tatilci ve yatırımcıların gözdesi oldu.

Özellikle topografik yapısı nedeniyle, hemen hemen pek çok yerde deniz manzarası gören parseller olması ile değer kazandı. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları'na uygun parsellerde yasal inşaat yapılması mümkün olduğundan ciddi satışlar yaşanmaktadır.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli sektör hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık, kiralık sunulan emlakların fiyatları bilgileri ilan sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar, bilgileri, resimleri ücretsiz güncel düzenli yayınlanmaktadır. Portföyümüzden Mugla Marmaris satılık daire kiralık ev konut tipi gayrimenkul ilanları sunulmaktadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, analizleri Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Mugla Marmaris Datça ve Bozburun çevresinde satılık kiralık emlaklar ile koylar denize sıfır arsalar Marmarisbox Gonenc Emlak gayrimenkul ilanları sunuluyor.

Emlak Bulteni, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır.Yazılarımız yorum, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.