Muğla Marmaris Satilik Daire

İlan:425 Fiyat 950.000-TL 

Satılık Yazlık Konut

Muğla Marmaris satılık daire ve yazlik ev konut ile gayrimenkul ilanları Marmarisbox Bulteni Gonenc Emlak emlakçı sitesi Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bultenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiklerine ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

Marmaris Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.Emlak Bulteni Üye Olunuz Üyelik Ücretsizdir. Yararlanmanızı öneriyoruz.

Merkeze yakın, üç katlı binanın ikinci katında bulunan, yola çift tarafdan cepheli satılık daire. Apartman gün boyu güneş görür ve ulaşımı kolaydır. Marmaris satilik daire girişinde çelik kapı ve antre bulunmaktadır.

Geniş salon, kapalı mutfak, iki adet yatak odası olan, iki adet balkon ile kullanım alanına sahipdir. Marmaris Marina'ya yakın olup, konut kredisine uygundur. İlk öğretim okuluna 200 metre mesafede bulunan satılık daire, çocuklu aileler için tercih edilir özelliğe sahipdir. 

Satılık Emlak

Marmaris Şirket ofisimizden randevu alınarak ev gösterilir. Ciddi taliplerin ev sahibi ile yüz yüze görüştürülmeleri güvenli bir alışveriş için temin edilir. Armutalan Beldibi satılık müstakil ev deniz manzaralı gayrimenkul konut ilanları düzenli olarak güncellenmektedir. Taleplerinizi lütfen iletiniz. 

1994 yılında Ticaret odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Güncel portföyümüz düzenli yenilenmektedir. Aradığınız nitelikde ilanlar sitemizde bulunmuyor ise lütfen talebinizi bırakarak isteklerinizi iletiniz.

Yeni gelecek olan ilanlardan bilgi edinme öncelik avantajından yararlamanız mümkün olacaktır. Satılık daire bilgileri yanısıra kiralik ev villa tipi ilanlara da portföyümüzde yer verilmektedir. 

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır.

Güncel ilan bilgileri yayındadır. Satilik ev isteklerinizi lütfen iletiniz. Danışmak kazandırır.