Muğla Marmaris Mustakil Ev

İlan:480 Fiyat:2.000.000-TL

Marmariste Satılık Ev

Muğla Marmaris satılık villa ve Mustakil ev ile evler Gönenç Emlak Bulteni  gayrimenkul bilgileri Marmarisbox ilanları veriliyor. Marmaris satılık ev, 400m2 genişliğinde arsa içinde , 125m2 taban yerleşimine sahipdir. İki katlı villa, zemin katı 125m2, ikinci katı ise 75m2 dir. Gayrimenkul dört yatak odası, kapalı mutfak banyo wc ibaretdir. Emlakın en önemli özelliği denize yakın olmasıdır.

Plaja 150 metre mesafe uzaklıktadır. Müstakil ev inşaatı 1987 yılında tamamlanmıştır.. 2008 yılında ev tamamen tadilat görerek yenilenmiştir. Marmarisde denize bu kadar yakın villa bulmak pek kolay değildir. Bu nedenle lokasyondan kaynaklanan özelliği oldukça önemlidir. Villa 26 yaşında, 200m2 kullanım alanına sahipdir.

Marmaris Denize Yakın Konut

Randevu alınarak ilandaki ev şirketimiz yetkilisi tarafından yer gösterme tutanağı tanzim edilerek gösterilmektedir. Alıcı, satıcının güvenli anlaşma yapabilmesi için karşılıklı görüşme temin edilir. Konut kredisine kriterleri uygundur.

Denize yakın evin bahçesi, verandasıyla kullanışlı, dizaynı, cazip fiyatı nedeniyle de gayrimenkul alıcılara tavsiye edilmektedir. Lütfen yazlık konut hakkında daha çok bilgi, resim isteğinizi bize iletiniz.

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haberler, yorumlar yayınlamaktadır. Güncell fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir. Bildirilen gayrimenkullerin fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine yada ilanı gönderene aitdir.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, emlak ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel 670 gayrimenkul bilgisi yayındadır.Marmariste kiralık daireler hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Marmaris satılık kiralık yazlık konut ev villa ilanları, gayrimenkul detay bilgileri Marmarisbox Bulteni sunuluyor. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.Muğla Marmaris satılık villa ve Mustakil ev ile evler Gonenc Emlak Bulteni gayrimenkul bilgileri Marmarisbox ilanları.