Marmariste Satılık Daire Ev

İlan:542 Fiyatı:650.000-TL

Marmaris Emlak

Marmaris satılık ev, plaja yakın olması nedeniyle tercih edilen, site içinde satılık yazlık konut. Üç katlı apartmanın üçüncü katında yer alan daire, ayni zamanda çatı arası bir büyük yatak odası kullanımına da sahiptir.

Dairede tadilat yapılmıştır. Kullanıma hazır olup, keyfiyet dışında yapılacak masraf bulunmamaktadır. Randevu temin edilerek Marmariste satılık ev gösterilir.

Muğla çevresi ve Marmaris emlak sektöründe prensip gereği alıcı, satıcının güvenli anlaşma için karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.Denize yakın oluşu tatil evi özelliğini güçlendiriyor.

Konut kredisine uygun olmayan satılık ev, müşterek bahçesi, cazip fiyatı nedeniyle satın almaya uygun gayrimenkul olarak tavsiye edilmektedir . Lütfen satılık ev, yazlık konut hakkında sorularınız için bize ulaşınız. Marmariste satılık ev, satılık yazlık, konut gayrimenkul ilanları günceldir.

Marmariste Satılık Daire

 

Sahil şeridinde ve merkeze yakın mevkilerde kiralık ev talebi oldukça yoğundur. Çekim alanlarını, okula yakın mevkiler, iş yerleri yoğun bölgeler, plajdan yararlanmak isteyen sahil şeridinde yer alan evler oluşturmaktadır.

Marmaris artık 20 yıl öncesinin tatil beldesi değil. Küçük balıkçı yerleşim alanı, kasabasından, turizm beldesi haline geldi. Bir adet sağlık ocağı bulunurken, ardık modern devlet hastahanesi, özel hastahaneler, poliklinikler, yabancı anlaşmalı özel sağlık merkezlerinin yer aldığı, tüm marka işletmelerin bulunduğu küçük bir kent haline dönüştü.

Yaz kış sürekli ikamet eden nüfus sayısı 80.000 olurken, turizm sezonunda 350.000 üzerinde nüfusa ulaşılmaktadır. Sezon öncesi ilçenin nüfusu kadar, hizmet sektöründe çalışan personel ilçeye gelmektedir.

Sezonda mobilyalı ev talep patlaması yaşanmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz cazibe alanları ise sürekli talep artışı göstermektedir. Marmaris yazlık özelliğini yaz kış yerleşik yaşama dönüştürdüğünden, kiralık ev arzında daralma mevcuttur.

Gayrimenkul Bülteni

 

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü ile ilgili analizler, haberler, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler firmamıza aittir.

Satılık bildirilen gayrimenkullerin fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine ya da ilanı gönderene aittir. Alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi bizim için önemlidir. Güven esastır.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, emlak ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel gayrimenkul ilanlarımız kontrol edilerek yayınlanır. Marmariste kiralık daireler için lütfen bize ulaşınız.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Sevenlere ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Okurlarımızla paylaştığımız bilgiler satış süreci için karar mekanizmasının çalıştırılmasında önem kazanır.

Marmaris emlak ilanları ve Marmariste satılık ev bilgileri ile Marmarisbox bülteni satılık daire yazlık ev bilgilerini şirketimiz sunmaktadır. bu bilgiler düzenli yenilenir.

Bu bilgiler ne kadar doğru, güncel, sağlıklı ise sonuçları itibarıyla kararları etkiler. Lütfen gündeme alınmasını istediğiniz konuları iletiniz. 26 yılı aşan sektör deneyimlerimizden yararlanınız. Bülten için üye olunuz. Üyelik ücretsizdir.