Marmariste Kiralık Evler Marmarisbox

2011 Yılı Nisan Haziran Gonenc Emlak Raporu

Kiralık daire yazlık villalar

İkinci evre olarak tanımladığımız bu dönemde haziran sonunda talep giderek zayıflamaktadır. 28.000 olan Marmaris nüfusu tahminimize göre Ağustos ayında çevresi ile birlikte 250.000 nüfus yoğunluğuna ulaşmaktadır.

Yerli, yabancı turistler otellerde konaklamaktadır. Ancak; hizmet sektörüne yönelik binlerce eleman istihdam edilmekte, sezonluk olarak esnaflar işyerlerini açmaktadır. Böylesi potansiyel, sezonluk kiralık ev talebini oluşturmaktadır.

Mobilyalı ev arayışları çok yoğun olup, malesef talep karşılanamamaktadır. Yazlık kışlık yıl boyu geçerli kiralık daire, villa, dubleks talepleri sezon sonu yükselir. 2+1 daireler için 500-650TL aralığında, dubleks, villalar ise 750-1500TL civarında aylık ödemelidir.

Apart Oteller

Marmaris sistem olarak 1+1 veya 2+1 mobilyalı, kısa süreli ev kiralama olanağına sahip değildir. Bir yada üç haftalık gibi ev kiralama mümkün değildir. Bu tip evler sezonluk, yıllık olarak kiralanmaktadır.

Nitekim sezonluk dahi ev bulmak kolay değildir. 12-15 üniteli apart otellerin büyük çoğunluğuna acenteler müşteri getirmediği için, yerli turistlere yönelik hizmet verilmektedir.

Apart oteller böylece günlük veya haftalık gibi periyodlarla konaklamayı mümkün kılmaktadır. Kalitesine, plaja olan mesafesine göre apart ünitesi günlük 50-TLden başlar 180-TL seviyesine ulaşır.

Gonenc Emlak

Şirketimiz yıllardan beri ev kiralama konusunda boş veya eşyalı konutlar için danışmanlık hizmeti vermektedir. Genellikle yıllık olarak kontrat tanzim edilmek üzere evler sunulmaktadır.

Kiracı kiraya veren arasında yaşanan sorunlarda, sorunun bir parçası olmamak için her iki tarafı da titizlikle seçerek anlaşma temin edilmesine özenmekteyiz. Kiracı için referans, ev sahibi için net belirlenmiş istekler önemlidir. Portföyümüzde tüm kiralık evlerin resim, bilgileri sitemizde yayınlanmaktadır.

Sonuç olarak : ev kiralanma konusunda eski firma olamamız,özenli verdiğimiz hizmet nedenizle portföyümüzü sürekli yeniliyerek geliştiriyoruz. Kiralayan için talebini, kiralama limitini belirtmesi ile süreç başlar..

Mugla, Marmariste kiralık evler,satılık emlak koylar denize sıfır arsalar gayrimenkul ilanları sitemizde günceldir. RSS sisteminden son kayıt edilen emlak ilanları izlenebilir.Marmariste kiralık evler, için gonencemlak üzerine tıklayınız.

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber ve yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık, kiralık bildirilen emlakların fiyatları bilgileri gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, bilgileri, resimleri ücretsiz güncel düzenli yayınlanmaktadır. Portföyümüzden Mugla Marmaris satılık daire kiralık ev konut tipi gayrimenkul ilanları sunuluyor.