Marmarisde satılık Villalar

İlan:639 Fiyatı:2.500.000-TL

Satılık Ev

Marmaris merkeze yakın, denize araçla dört dakika mesafede, yola çift cepheli, yüzme havuzlu, özel bahçe, araç parkı bulunan, güneş gören, ulaşımı kolay, yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olan lüks villa. 480m2 arsa üzerine yeni deprem yönetmeliği koşullarına uygun inşaa edilmiştir.

Marmaris plaja yakın satılık villa Marmarisde satışa çıkarılan evin üç adet yatak odası, kalapı mutfak, geniş salon, banyo wc, kullanışlı balkonu bulunmaktadır. Randevu talebi üzerine ev yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek gösterilir.

Konut kredisine uygundur. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Müstakil evler daireler satılık ev gayrimenkul ilanlari Gonenc Emlak Marmarisbox Emlak Bulteni armutalan icmeler beldibi güncel yayındadır.

Marmarisde satılık villalar talepleri geldiğinde, alıcı için olanakları uygun ise, villa satın almak yerine öncelikle kendilerinin inşaatı yapmalarının uygun olduğunu kendilerine tavsiye ediyoruz. Bunun temel iki nedeni bulunmaktadır.

Öncelikle daha ekonomik olacaktır. Yaklaşık %30-40 gibi çok önemli avantaj elde etme imkanı vardır. Esas önemli olanı ise, evin içinde yaşam alanlarının, renk, malzeme seçiminin kişinin beğenisine kalmış olmasıdır.

Zemin döşemesi parke, laminant, mermer, karo vb seçimi renk tercihi tamamen size ait olacaktır. Marmarisde satılık villalar tipi evler düşünülüyor ise en uygun bölge, denize, merkeze yakınlığı nedeniyle Bağlıiçi mevkiidir. Armutalan, İcmeler isteğe bağlı tercihlerdir. Satışa sunduğumuz arsalar hakkında isteklerinizi iletebilirsiniz.

Marmarisde satılık villalar fiyatları maliyetlerin içinde en çok payı tutan arsa bedeli nedeniyle yüksekdir. Demir, tuğla vb. malzemelerin fiyatları Türkiye nin dört bir tarafında nakliyeden doğan fiyat farkları haricinde nerede ise ayni seviyelerdedir. Ancak; arsaların özellikle %15 gibi inşaat imar oranının oldukça düşük olduğu mevkilerde ticari olmakdan çıkmaktadır. Zaten bu tip gayrimenkuller yap sat için uygun değildir.

Daha çok, kendisine özel ev inşaa etmek isteyen aileler satın almaktadır. Mevcut gayrimenkul arzı sınırlı olduğundan fiyatlar belirli seviyelerden aşağıya düşmemektedir. İlanımızda yer alan anahtar teslim villa ise kalitesi, mevkii, fiyatı açısından tavsiye ettiğimiz bir emlakdır. Armutalan, İcmeler emlak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Marmaris Emlak Bülteni

 

Şirketimizin düzenli olarak emlak sektörü ile ilgili analizler, haber, ve yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Emlakların fiyatları bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine yada ilanı gönderene aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Yüzlerce güncel gayrimenkul bilgisi yayındadır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır. Marmarisde satılık villalar ile satılık ev ve müstakil evler daireler marmarisbox Gonenc emlak ilanları düzenl güncellenerek yenilenmektedir.

Bültenimiz, Marmariste satılık villalar ve gayrimenkul ilanlarını siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği izleyicilere ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

Danışmak kazandırır

Okurlarımız ayni zamanda potansiyel olarak müşterimiz kabul edildiğinden, doğru bilgileri sunmak yanısıra, sıcak haberleri, ilanlarını duyurmak, paylaşmak önemlidir. Bu amaçla bilgiler düzenli güncel olmasına özen gösterilir.

Profesyonel hizmet verdiğimizden kazandırdığımız sürece biz de kazanmaktayız. Danışmanın yararlı olduğunu belirterek, birikimlerimizden faydalanmak için kurduğumuz platformda siz de yerinizi almanız önerilir.