Marmaris satılık yeni konut ev

Ev satın almayı düşünen pek kişi aynı soruyu soruyor. Genel olarak hepimiz birinci el konut satın alma taraftarıyız. Ancak günümüz koşullarında özellikle merkezde, çarşı içinde, yeni yapılan binalarda fiyatların çok yüksek olması nedeniyle ikinci el ev tercih edilmek zorunda kalınıyor. Siz detercih konusunda kararsızsanız yazımız tam sizin yararlı olabilir.

Önce durum gelir analizi

Ev içinde 4 yada 5 kişilik aileyseniz, herkes merkeze yakın bölgelerde çalışıyor varsayımında bulunalım., Çocuklarınız merkeze yakın bölgelerde okuyorsa, bu durumda uzak mesafede bir evi düşünmek hatalı olur diyebiliriz.

Merkezi yerlerde biraz eski bir satılık ev alabilir, bütçenizin uygunluğu kadar tadilat, onarım, yenileme yapabilirsiniz. Gelecekte durumunuz el verdikçe yenileme işlerinizi bütçenize, isteklerinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris emlak sektöründe yılların birikimi ile 1994 yılından günümüze kadar hizmet verdiğimizi hatırlatır böyle konularda size yardımcı olabiliriz. Gonenc Emlak Şirketi Muğla Marmaris satılık yeni konut ile ikinci el konutların avantajları ve daire villa yazlık ev ilan bilgileri veriyor. Gayrimenkul danışmanlığında, bilgi, birikim, deneyim, vizyon verilen hizmetin kalitesini belirler.

Tasarruflar Önemlidir


Ev içinde sadece baba çalışıyorsa uzaklık pek fazla önemli olmayacaktır, çocuklar küçük, anne ev de ise sadece babanın uzak mesafeye işe gidip gelmesi fazla problem olmayacaktır.

Özellikle çocuklarınızın okulu ev bölgesine yakın ise o zaman hiç dert etmemek gerekli. Bu bağlamda şehir merkezinden uzak bölgelerde bütçenize uygun yeni ev almak daha mantıklı gelecektir.

Eski ile yeni ev metraj avantajı


Yaşamak istediğiniz evin büyük olmasını istiyorsanız alacağınız evi muhakkak iyi incelemelisiniz. Günümüzde neredeyse yeni evlerin bir çoğu eski evlere göre daha küçük olmaktadır.

Ayni oda sayısına sahip konutlar için söylüyoruz. Yeni evlerin balkonları yok denilecek kadar küçük, bazı evlerde balkon bile olmaması, odaların mini kutu şeklinde küçük olması, evin içinde yaşamasını zor hale getirmektedir.

Ama büyük daireler de bulması pek zor değildir. Küçük ayrıntı olarak belirtiyoruz ama, aslına bakarsanız bütçe limitini ne kadar yükseltirseniz metraj da onunla doğru orantılı değişir.

Konumuz en uygun olanı en makul fiyatla almaya çalışmak. Bu gibi satılık daire ihtiyaçlarınızı karşılayacak marmaris emlak firması olarak sizlere istediğiniz şekilde gayrimenkul temin edebilmekteyiz.

Sadece satılık değil kiralık konut ve takas yolu ile gayrimenkul işlerinde de bizimle irtibat kurabilir dilediğiniz evin sahibi olabilirsiniz. Bize Ulaşın sayfasını ziyaret ederek deneyimli uzman emlak danışmanı ekibimizle görüşebilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status