Marmaris Satılık Villa Ev

İlan:692 Fiyatı:350.000-Euro

Plaja Yakın Villa

Muğla Marmariste merkezde plaja yakın  villa bulunduğu lokasyon ile dikkat çekmektedir. Bilindiği gibi topografik olarak,deniz manzaralı sahile yakın villa bulmak pek olası değildir. Çünkü tek tük kalmış iki katlıevler yıkılarak yerine on daireli apartman yapıldığından kar marjı nedeniyle villa tercih edilmemektedir.

Üzerinde bina bulunmayan boş parsel nerede ise kalmamıştır. Satışa çıkarılan villa ise arsası 228m2 olduğundan müstakil ev olarak kalmıştır.

Şahıs tapulu, Y.K.İ.B. yaniYapı Kullanma İzin Belgesi halk deyimiyle ruhsatı bulunduğundan, konut kredisi kullanılarak satın alınması mümkündür. Ana caddeya, plaja, okula, alışveriş merkezine yakın olan gayrimenkul, Bahçede BBQ, araç park yeri, müştemilata sahipdir.

Evin girisinde antre, düşük banket salon, on plan ayrı mutfak, wc bulunur. Salonda fonksiyonel şömine, klima, veranda niteliğinde ön terasa çıkış vardır. Salonun yanısıra tüm katlar duvardan duvara beyaz mermer yapılmıştır.

İkinci kata çıkıldığında sahanlık tabir edilen geniş bölüm üç yatak odası girişine sahipdir. Kuvetli kullanışlı banyo wc yanısıra master yatak odası en-suite ile ferah aydınlık ve kullanışlıdır.

Çatı arasında ahşap merdivenle çıkıldığında suit , çalışma odası vb kullanım amacına uygun alan kazanılmıştır. Burada tavan ahşap lambridir. Evin içinde tüm alanlar optimum değerlendirilmiştir.

Müstakil Ev

 

Giriş ve üzerindeki kat tüm pencere, kapılar dekoratif demir kullanılarak güvenlik tesis edilmiştir. Ayrıca alarm sistemi güvenliği pekiştirmektedir. İlgilenenlerin, Gonenc Emlak şirket yetkilisi ile randevu ardından evi gösterilmesi temin edilir.

Evin satış fiyat etiketi 350.000-EURO olarak düşünülmektedir. 22 yıl üzerinde süreden beri profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz güvenli alışverişe ciddi özen göstermektedir.

Alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. Yer gösterme işlemi ise; T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır.

Marmaris Emlak Bülteni

 

Marmarisbox 2008 yılından beri şirket port föyümüzden seçilen gayrimenkul ilanlarını daha detaylı bilgi vermek amacıyla yayınlamatadır. Sosyal medya hesaplarımızdan, sektöre ilişkin hazırlanan bloglarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Mugla Marmaris satılık villa mustakil ev ilanları ve satilik ev ile yazlık konut gayrimenkul bilgileri Marmarisbox tarafından verilmektedir.

Marmaris Emlak Bulteni şirketimizin portföyünden sizin için seçilen ilanlara yer vermektedir. Düzenli güncellenen ilanlardan aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için talebinizi iletiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı izlemeniz önerilir.

Gonenc Emlak Ltd.Sti. Şirketimizin sürekli güncellenen portföyüne katılan yeni kayıtlarla desteklenmektedir. Sizlere doğru bilginin ulaştırılması, emlakınızın değerinde ve hızlı satılması ya da hayalinizdeki evi bulmanızı teminin aracı olarak sunulan plartforma katkılarınız için teşekkür ediyoruz.

26 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti dürüstlük, deneyim, birikim bileşkesi vizyonumuz tabanında gelişmis prensiplerimizin temeli olmuştur.