Marmaris Satılık Ev Yazlık Konut Marmarisbox

2011 Temmuz Eylül üç aylık Gonenc Emlak Raporu

Satılık ev daire yazlıklar villalar

Marmariste satılık evler, resmi sitemizde yüzlercesi resimleri ,detaylı bilgileriyle sunulmaktadır. Arama motorunda mevki, m2, yaş, fiyat, semt özelliklerine göre arama yapabilirsiniz. Gonenç emlakçılık resmi sitesi; Gonencemlak.com.tr bu servisi sunmaktadır.

Lokal piyasada, yeni inşaa edilmiş olan evler müteahhitden satılmaktadır. 1-5 yaş araındaki evler, uygun fiyatlı oladuğu taktirde talep görmektedir.12-15 yaşındaki evler ise, mevkii olarak popülerliğe sahipse her zaman satılır.

Deniz manzaralı evlerin yüksek fiyatlarına karşın tüm zamanlarda özel alıcısı bulunmaktadır. En düşük 2+1 daire fiyatı eski evler için oturulabilecek konumda olanlar için 80-85.000-TL seviyelerindedir. Bunun yanında 2.000.000-EURO fiyatla satışa sunulmuş evler Marmariste vardır.

Konut Kredisi

100-135.000-TL aralığında evlere oluşan talep daha çok, eksik tamamlama olarak kredi kullanımını bu dönemde malesef cılız talep olarak aşağıya çekmiştir. Kredi faiz oranlarının yükseltilmesi, turizm sezonunun beklentileri karşılamaması, yeni kriz psikolojik etkileri alıcıyı kredi kullanımından uzaklaştırdı.

Sezon sonu ekim-aralık döneminde yoğun olmayan ancak giderek yükselecek trend beklenmektedir. Yeni sıfır yaşında evler için kredi kullanımı mevcutdur.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 20 yıldır Marmaris emlak sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Satış süreci yönetiminde birikimlerimizden yararlanmak daima kazandırmıştır. Alıcının hayalinde olan, efektif olarak karşılayabileceği limitlerde ev sunumu, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sıfır risk ile satış süreciniz tamamlanması tesadüfe, yaptım oldulara bırakılırsa hayallerin, kabusa dönüştüğünü, maddi manevi zarar, pişmanlık yaşıyanları duyuyoruz.

Diş doktorunuzu, avukatınızı, mali müşavirinizi nasıl özenle seçiyorsanız danışman seçiminde de ayni özeni gösteriniz. Verilen hizmetin kalitesi danışmanının değerini belirler. Satış sürecinde bilgi çok önemlidir. Ön bilgilenme için gonencemlak.com.tr sitemiz önemli kaynaktır. Yararlanınız.

Ev sahipleri için emlakınızın değerinde, hızlı satışı için profesyonel hizmetimizden yararlanmak menfaatinizedir. Çevre köyler, özellikle Selimiye emlak fiyatları, bilgileri sayfalarımızda yer almaktadır. Danışmak kazandırır.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, analizleri Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Marmaris satılık evler ve kiralık emlak yazlık konut ile koylar denize sıfır arsalar Marmarisbox Gonenc Emlak gayrimenkul ilanları sunuluyor.

Bulten, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorum, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.