Marmaris Satılık Emlak Ev

Fiyat:110.000-Euro

Marmaris Emlak

Merkezde, plaja 15 metre mesafede, dört katlı binanın ikinci katında konut kredisine uygun daire. Girişte antre, iki adet yatak odası, kapalı mutfak, kuvetli geniş banyosu olan  büyük balkona sahip ev.

Muğla çevresi ve Marmaris satılık daire arayanlar için ideal olan konut, çok avantajlı mevkide bulunmaktadır. Okula, alışveriş merkezine, çarşıya, taksi dolmuş duraklarına, banka şubelerine yakındır. Bu özellik bile başlı başına değer kazandıran etmendir.

Evlerin değerini belirleyen yaş, metraj, kalite parametreleri önemlidir. Ancak; tüm parametreleri bir tarafa bırakan tüm zamanlarda geçerli olan lokasyondur.

Değrlendirmede bu faktör fiyat belirlemede önceliğe sahipdir. İlanda yer alan ev çok özel lokasyoda bulunmaktadır. Yakınlarda yazlık konut komple restorasyon ile yenilenmiştir.

Satılık Daire

 

Düzenli periyodik aralıklarla güncelleme işlemleri yapılan portföyümüz ilanlarını resmi sitemizden yayınlamaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız tipde emlaklar için isteklerinizi iletmeniz önerilir. Yeni gelen emlaklar için ilk size bilgi verilecektir.

Gayrimenkul Bülteni

 

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Emlakların fiyatları, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine, ilanı gönderene aitdir. İlan bilgilerinin doğruluğu düzenli aralıklarla kontrol edilir. Sağlıklı bilgi vermek için özen gösterdiğimizi belirtelim.

Sayfalarımızda, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel ilan bilgisi düzenli yenilenmektedir.

Mugla Marmaris satılık emlak satılık daire yazlık ev konut ile daire villa gayrimenkul ilanları Marmarisbox Gönenç Emlak Bülteni bilgileri yer alıyor. . Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmarisi Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmarisbox Bulteni Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.