Marmaris Satılık Daireler Evler

İlan:686   Fiyatı:140.000-Euro

Marmariste Daireler


Marmarisin Siteler mevkiinde butik site içinde bulunan konut orman yanında, doğa manzaralıdır. Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilen dubleks ev kat mülkiyeti tamamlandığı için konut kredisi kullanılarak satın alma kriterlerine uygundur.

Kullanışlı dizayn edilen daire, üç yatak odası, kapalı mutfak, çift banyo wc, balkonlardan ibaretdir. Evin diğer tarafı site içinde bulunan fonksiyonel yüzme havuzuna cephelidir.

Birinci sınıf malzeme kullanılan ev yaşam konforuna sahip özlliklerdedir. Merdivenler geniş, salon ferah, odalar büyük, izolasyonu yapılmış ve güvenlik tesis edilmiştir. Araç parkı sorunu bulunmamaktadır.

Satılık Daire

 

Marmaris emlak piyasa koşullarına göre önemli özellikleri bulunan konut, 140m2 kullanım alanına sahipdir. Marmaris satılık daireler için randevu üzerine şirket ofisimizden yetkili tarafından yerinde gösterim ve bilgi verme mümkündür.

Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihli tebliği gereğince yer gösterme tutanağı tanzim edilerek yapılır. Güvenli bir satış tesis edilmesi amacıyla mülk sahibiyle alıcının karşılıklı olarak görüştürülmesi temin edilir.

Gonenc Emlak Şirketi

 

Mugla ve güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Köylerde Selimiye emlak sektörüne de servis verilmektedir. Şirketimiz Marmarisin ayni adreste profesyonel danışmanlık hizmetini 20 yıl üzerinde sürdüren tek firma olduğunu belirtelim.

Yıllar içinde oluşan birikim, deneyim ve ilkeli hizmet anlayışımızdan oluşan servis kalitemizden yararlanmanız önerilir. Bilindiği üzere danışmak kazandırır. Yeterki pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmarisbox Emlak Bulteni

 

Şirketimizin yayın organlarındandır. Resmi sitemiz gonencemlak com tr yüzlerce gayrimenkul bilgi ve ilanlarını içermektedir. Bültenimiz 2008 yılından beri düzenli olarak her üç ayda bir olmak üzere sektör hakkında raporlar yayınlamaktadır.

Bu raporlar arşiv balığı altındaki klasörümüzde sunulmaktadır.Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri tarafımıza ait olmadığından sorumluluk gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır.

Marmariste satılık evler yanısıra, Marmariste kiralık daireler ve Marmariste kiralık evler ile Armutalan Beldidibi kiralık ev ilanları ilgili sayfalarımızda yayındadır. Güncel gayrimenkul bilgileri güncellenerek yayındadır.

Marmaris emlak piyasasına 1994 yılından beri hizmet veren şirketimiz alıcı ve satıcı buluşması temin edilen platform niteliğindedir.

Muğla Marmaris satılık daireler ve satilik ev ilanları Gonenc Emlak Marmaris emlak bülteni tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmaktadır. Marmaris satılık daireler için örnek ilan için sorularınızı, isteklerinizi iletiniz. Emlak Bulteni üyelik Ücretsizdir. Mail adresinizi göndermeniz yeterlidir.