Marmaris Satilik Daire Yazlık Ev

İlan:024 Fiyat:Satıldı

Satılık Yazlık Ev

Muğla Marmaris satılık daire ve satılık yazlık ev ile konut evler daireler ilanları Gönenç Emlak Marmarisbox bülteni veriyor. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum ve yazıları bültenimizde yer almaktadır. Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Sevenlere ulaştırılmaktadır.

Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Marmaris Newsletter devamı olan emlak bülteni Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.

Muğla Marmaris satilik daire ve satılık yazlık ev ile konut evler daireler ilanları Gönenç Emlak Marmarisbox emlak bülten bilgileri düzenli güncel olması sağlanır..

Merkeze yakın dört ailenin yaşadığı iki katlı apartmanın en üst katında satılık yazlık ev. Marmaris satılık daire girişinde çelik kapı, antre, geniş salon, üç yatak odası, banyo tuvalet, amerikan mutfak ibaret 180 metrekarelik konut.

Salonda  parke, pencereler sistemleri, geniş balkon vardır. Evin etrafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. Yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaat yapıldığından güvenlidir.

Satılık yazlık ev kat mülkiyeti tesis edildiğinden satış amacıyla konut kredisi olanaklarından yararlanmada herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Marmaris satılık daire, bulunduğu mevki, yürüyerek plaja on dakikalık mesafededir.

Çocuk parkına sadece 100 metre uzaklıktadır. Ulaşım açısından dolmuş güzergahına da yakın olduğundan sorunsuzdur. Apartmanda sadece ailelerin yaşıyor olması sakinliği sevenler için caziptir.

Kiraya vermek üzere, ev yatırım amacıyla satın alınabilir. Mülk sahibi ciddi alıcılarla tarafımızdan karşılıklı güvenli satış anlaşmasının yapılabilmesi amacıyla karşılıklı görüştürülür.

Satılık Daire

 

Marmaris çevresi 26 yılı aşan süredir gayrimenkul sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz, satılık kiralık ilanlarını, bilgilerini düzenli güncel tutulur. Bilgilerin doğru olması yanında güncelliği de çok önemlidir. Nitekim portföyümüze yeni kayıt edilen ilanı RSS özet akış sistemi kullanılarak üyelerimize anında duyurulmaktadır.

Şirketimize satın almak ya da kiralamak istediği gayrimenkul talebini ileten müşterilerimiz bu özelliklere uygun yeni bir kayıt olduğunda ilk öğrenme önceliğine sahip olmaktadırlar.

Amacımız taşınmazını satmak isteyenlerin hızlı ve değerinde pazarlama olanağını kazanmalarıdır. Nitekim, satılık kiralık gayrimenkul arayanların da sıfır risk kapsamında aradıklarına hızlı biçimde ulaşmalarını temin etmektir.

Marmaris Emlak Bülteni 5000 üzerinde okur üyesi ile Marmarisbox gayrimenkul sektöründe önemli yere sahiptir. Bülten her üç ay düzenli olarak sektör hakkında makaleler yayınlar. Editörümüz Kemal Gönenç tarafından kaleme alınmaktadır.

Arşiv bölümünde 2008 yılından bugüne her üç ayda bir düzenli makaleler yayınlanmıştır. Bu yazıların konuları okurlarımızın, müşterilerimiz talepleri ve gündeme getirilmesini istedikleri konulardan seçilir.

Son kayıt edilen emlak ilanları fırsatlar üzerinden sunulur. Marmarisbox Bülteni, şirketimizin yayınıdır. Şirketin resmi sitemiz çok daha kapsamlıdır. Lütfen taleplerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Marmarisbox Emlak Bülteni

 

Şirketimizin sektörle ilgili analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Marmarisbox güncel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler editörümüz tarafından yazılarak hazırlanmıştır.

Satılık bildirilen emlak fiyatları, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine veya ilanı verene aittir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları resimleri Marmarisbox Bülteni tarafından ücretsiz yayınlanmaktadır.

Muğla, Marmaris dışında, Turunç, Beldibi, Armutalan bölgesi gayrimenkul bilgilerine yer verilmektedir. Sitemiz ise bölge dışında güney sahilleri satılık yazlık ev gayrimenkul bilgileri sunar. Sitemizde güncel ilan bilgiler yenilenerek yayınlar.